Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (4)
Komputery i tablety (1054)
Smartfony i zegarki (6)
Gaming (35)
Outlet (37)
Znaleziono w kategoriach: (972)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| AMD Ryzen 9 5900HX | |
| RAM - nadrzędny: | 16GB, DDR4, 3200MHz |
| Dysk SSD - nadrzędny: | 512GB |
| Ekran - nadrzędny: | 15.6", 2560 x 1440px, Matryca IPS, 165Hz |
| System operacyjny dla W11: | Windows 11 Home |
| Rodzaj: | Podkładka pod mysz |
|---|---|
| Podkładka podświetlana: | Nie |
| Podkładka z poduszką: | Nie |
| Materiał wykonania: | Guma, Tkanina |
| Głębokość [mm]: | 400 |
| Szerokość [mm]: | 900 |
| Grubość [mm]: | 3 |