Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (4)
Komputery i tablety (1051)
Smartfony i zegarki (6)
Gaming (35)
Outlet (37)
Znaleziono w kategoriach: (970)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| AMD Ryzen 5 7535HS | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 3050 + AMD Radeon 660M |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, 144Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Układ graficzny: | GeForce RTX 4070 Ti Super |
|---|---|
| Pamięć: | 16 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR6X |
| Rodzaj złącza: | PCIe 4.0 x16 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 305 |