Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (4)
Komputery i tablety (1051)
Smartfony i zegarki (6)
Gaming (35)
Outlet (37)
Znaleziono w kategoriach: (970)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Obsługiwane procesory: | AMD Ryzen 5, AMD Ryzen 7, AMD Ryzen 9 |
|---|---|
| Format: | ATX |
| Gniazdo procesora: | Socket AM5 |
| Chipset: | AMD X670 |
| Maksymalna wielkość pamięci: | 128 GB |
| AMD Ryzen 7 5800H | |
| RAM: | 16GB, DDR4, 3200MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 3.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 3060 + AMD Radeon Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, 144Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |