Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (4)
Komputery i tablety (1051)
Smartfony i zegarki (6)
Gaming (35)
Outlet (37)
Znaleziono w kategoriach: (970)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Qualcomm Snapdragon X X1-26-100 | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5X |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | Qualcomm Adreno |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca OLED, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
DO WRZEŚNIA NIE PŁACISZ
| Rodzaj karty: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Typ karty: | Zewnętrzna |
| Interfejs: | USB 3.0 |
| Zastosowanie: | Komputer PC, Laptop |
Sugerowana cena producenta:
139 zł