PROFESIONALNE
HOBBISTYCZNE
Z GPS
Z KAMERĄ
| Typ: | |
|---|---|
| Przewidywany czas lotu do [min]: | 18 |
| Rozdzielczość filmów: | 3840 x 2880 |
| GPS: | Tak |
Trzy baterie w zestawie
Nagrywanie w 4K/30fps
Model producenta: Neo
Wersja: Neo Fly More Combo
Trzy baterie w zestawie
Nagrywanie w 4K/30fps
Model producenta: Neo
Wersja: Neo Fly More Combo
Raty
więcej
Raty
kod na kolejne zakupy o wartości 2 rat
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Typ: | |
|---|---|
| Przewidywany czas lotu do [min]: | 31 |
| Rozdzielczość filmów: | 2.7K (2720 x 1530), 4K (3840 x 2160), Full HD (1920 x 1080) |
| GPS: | Tak |
| Typ: | |
|---|---|
| Przewidywany czas lotu do [min]: | 31 |
| Rozdzielczość filmów: | 2.7K (2720 x 1530), 4K (3840 x 2160), Full HD (1920 x 1080) |
| GPS: | Tak |
Cena z kodem obowiązuje do 28.05.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 28.05.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
9 899,00 zł
Cena przed kodem
8 499,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Odbierz
| Typ: | |
|---|---|
| Przewidywany czas lotu do [min]: | 38 |
| Rozdzielczość filmów: | 2.7K (2720 x 1530), 4K (3840 x 2160), Full HD (1920 x 1080) |
| GPS: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Typ: | |
|---|---|
| Przewidywany czas lotu do [min]: | 52 |
| Rozdzielczość filmów: | 1512 x 2688, 4K (3840 x 2160), Full HD (1920 x 1080) |
| GPS: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Typ: | |
|---|---|
| Przewidywany czas lotu do [min]: | 31 |
| Rozdzielczość filmów: | 2.7K (2720 x 1530), Full HD (1920 x 1080) |
| GPS: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Typ: | |
|---|---|
| Przewidywany czas lotu do [min]: | 31 |
| Rozdzielczość filmów: | 2.7K (2720 x 1530), Full HD (1920 x 1080) |
| GPS: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Typ: | |
|---|---|
| Przewidywany czas lotu do [min]: | 36 |
| Rozdzielczość filmów: | 1512 x 2688, 4K (3840 x 2160), Full HD (1920 x 1080) |
| GPS: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.



