PROFESIONALNE
HOBBISTYCZNE
Z GPS
Z KAMERĄ
Kod: 2006502
| Typ: | |
|---|---|
| Przewidywany czas lotu do [min]: | 23 |
| Rozdzielczość filmów: | 4K (3840 x 2160) |
| GPS: | Tak |
Precyzyjne szerokie ujęcia 4K
Wbudowana osłona śmigieł
Model producenta: Avata 2
Wersja: Bez kontrolera
Precyzyjne szerokie ujęcia 4K
Wbudowana osłona śmigieł
Model producenta: Avata 2
Wersja: Bez kontrolera
Raty
więcej
Raty
kod na kolejne zakupy o wartości 2 rat
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Typ: | |
|---|---|
| Przewidywany czas lotu do [min]: | 31 |
| Rozdzielczość filmów: | 2.7K (2720 x 1530), 4K (3840 x 2160), Full HD (1920 x 1080) |
| GPS: | Tak |
| Typ: | |
|---|---|
| Przewidywany czas lotu do [min]: | 36 |
| Rozdzielczość filmów: | 1512 x 2688, 4K (3840 x 2160), Full HD (1920 x 1080) |
| GPS: | Tak |
| Typ: | |
|---|---|
| Przewidywany czas lotu do [min]: | 38 |
| Rozdzielczość filmów: | 2.7K (2720 x 1530), 4K (3840 x 2160), Full HD (1920 x 1080) |
| GPS: | Tak |
| Typ: | |
|---|---|
| Przewidywany czas lotu do [min]: | 31 |
| Rozdzielczość filmów: | 2.7K (2720 x 1530), 4K (3840 x 2160), Full HD (1920 x 1080) |
| GPS: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Typ: | |
|---|---|
| Przewidywany czas lotu do [min]: | 38 |
| Rozdzielczość filmów: | 2.7K (2720 x 1530), 4K (3840 x 2160), Full HD (1920 x 1080) |
| GPS: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Typ: | |
|---|---|
| Przewidywany czas lotu do [min]: | 52 |
| Rozdzielczość filmów: | 1512 x 2688, 4K (3840 x 2160), Full HD (1920 x 1080) |
| GPS: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Typ: | |
|---|---|
| Przewidywany czas lotu do [min]: | 31 |
| Rozdzielczość filmów: | 2.7K (2720 x 1530), Full HD (1920 x 1080) |
| GPS: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Typ: | |
|---|---|
| Przewidywany czas lotu do [min]: | 31 |
| Rozdzielczość filmów: | 2.7K (2720 x 1530), Full HD (1920 x 1080) |
| GPS: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Typ: | |
|---|---|
| Przewidywany czas lotu do [min]: | 36 |
| Rozdzielczość filmów: | 1512 x 2688, 4K (3840 x 2160), Full HD (1920 x 1080) |
| GPS: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.


