DLA GRACZY
OLED
UHD
ZAKRZYWIONY EKRAN
USB-C
DO DOMU I BIURA
PRZENOŚNE
Kod: 2097057
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| Ekran: | 32", 2560 x 1440px, IPS |
|---|---|
| 100 | |
| 1 [MPRT] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| Ekran: | 34", 3440 x 1440px, VA |
|---|---|
| 120 | |
| 0.6 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 500 |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Sprawdź
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 3840 x 2160px, IPS |
|---|---|
| 160 | |
| 1 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 400 (SDR), 450 (HDR) |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Taniej o 126,00 zł
1 625,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
1 625,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| Ekran: | 32", 2560 x 1440px, IPS |
|---|---|
| 100 | |
| 1 [MPRT] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Sprawdź
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| Ekran: | 34", 3440 x 1440px, VA |
|---|---|
| 120 | |
| 0.4 [MPRT] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Sprawdź
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| Ekran: | 44.5", 5120 x 1440px, VA |
|---|---|
| 75 | |
| 2 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 450 |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Sprawdź
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 2560 x 1440px, IPS |
|---|---|
| 75 | |
| 1 [MPRT] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Sprawdź
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 1920 x 1080px, IPS |
|---|---|
| 120 | |
| 1 [MPRT] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Sprawdź
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| Ekran: | 31.5", 3840 x 2160px, VA |
|---|---|
| 60 | |
| 4 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Taniej o 110,00 zł
1 099,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
1 099,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, IPS |
|---|---|
| 60 | |
| 5 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Sprawdź



