Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (20)
AGD małe (4)
Komputery i tablety (761)
Smartfony i zegarki (5)
Gaming (11)
Rowery i hulajnogi (1)
Outlet (19)
Znaleziono w kategoriach: (664)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Intel Core i3 | |
| RAM: | 8GB, LPDDR5, 4800MHz |
| Dysk SSD: | 128GB eMMC |
| Karta graficzna: | Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 14", 1920 x 1080px, Matryca IPS |
| System operacyjny: | Chrome OS |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Marka tabletu: | Lenovo |
|---|---|
| Model tabletu: | IdeaTab |
| Seria tabletu: | IdeaTab |
| Dedykowana do tabletów o przekątnej [cal]: | 11 |
| Rodzaj: | Etui z klawiaturą |