Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (20)
AGD małe (4)
Komputery i tablety (761)
Smartfony i zegarki (5)
Gaming (11)
Rowery i hulajnogi (1)
Outlet (18)
Znaleziono w kategoriach: (662)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| AMD Ryzen 9 9955HX3D | |
| RAM: | 64GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 2000GB PCIe NVMe 5.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Ekran: | 16", 2560 x 1600px, Matryca OLED, 240Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| AMD Ryzen AI 7 Pro 350 | |
| RAM: | 64GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 2000GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | AMD Radeon 860M |
| Ekran: | 14", 2880 x 1800px, Matryca OLED, 60Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |