Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (829)
Smartfony i zegarki (673)
Znaleziono w kategoriach: (1282)
Filtruj produkty
Aktywne filtry
Średnia ocena produktu na podstawie opinii Klientów.
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
Zakres od A do G
| 6.78", 2772 x 1272px, AMOLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| Mediatek Dimensity 6300, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 8 Mpx, Przedni 32 Mpx |
Zakres od A do G
kod na kolejne zakupy o wartości 2 rat
| AMD Ryzen Al Max+ 395 | |
| RAM: | 64GB, LPDDR5X |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | AMD Radeon 8060S |
| Ekran: | 13.3", 2880 x 1800px, Matryca OLED, 60Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |