Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (829)
Smartfony i zegarki (673)
Znaleziono w kategoriach: (1282)
Filtruj produkty
Aktywne filtry
Średnia ocena produktu na podstawie opinii Klientów.
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| AMD Ryzen AI 7 445 | |
| RAM: | 32GB, DDR5 |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | AMD Radeon 840M |
| Ekran: | 16", 1920 x 1200px, Matryca IPS, LED, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
kod na kolejne zakupy o wartości 2 rat
Zakres od A do G
| 6.7", 3120 x 1440px, Dynamic AMOLED 2X | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 512 GB |
| Samsung Exynos 2600, Dziesięciordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 12 Mpx + 10 Mpx, Przedni 12 Mpx |
Zakres od A do G