Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (202)
Komputery i tablety (4246)
Smartfony i zegarki (1)
Foto i kamery (19)
Gaming (185)
Fitness i sport (4)
Znaleziono w kategoriach: (3242)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Intel Core i5-13420H | |
| RAM: | 8GB, DDR4, 3200MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca TN, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
DO WRZEŚNIA NIE PŁACISZ
| Druk w kolorze: | Tak |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 11 w czerni , 6 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 55 x 1200 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Nie |
| Wbudowany faks: | Nie |