Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (409)
Komputery i tablety (6652)
Foto i kamery (19)
Gaming (140)
Fitness i sport (6)
Dom (1)
Warsztat i ogród (2)
Znaleziono w kategoriach: (5130)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060, 8 GB, GDDR7 |
|---|---|
| Zintegrowany układ graficzny: | Intel UHD Graphics |
| Intel Core 5 210H | |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR5, 5600 MHz |
| Dysk SSD: | 512 GB PCIe NVMe 4.0 |
DO WRZEŚNIA NIE PŁACISZ
| Intel Core 7 240H | |
| RAM: | 24GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060 + Intel Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, LED, 144Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |