Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (380)
Komputery i tablety (6794)
Foto i kamery (20)
Gaming (128)
Fitness i sport (4)
Dom (1)
Warsztat i ogród (2)
Znaleziono w kategoriach: (5127)
Filtruj produkty
Aktywne filtry
Średnia ocena produktu na podstawie opinii Klientów.
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Intel Core i7-14650HX | |
| RAM: | 32GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060 + Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 16", 1920 x 1200px, Matryca IPS, 165Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
DO WRZEŚNIA NIE PŁACISZ
| Marka tabletu: | Apple |
|---|---|
| Model tabletu: | iPad (10. generacji), iPad (11. generacji) |
| Seria tabletu: | iPad |
| Dedykowana do tabletów o przekątnej [cal]: | 10.9, 11 |
| Rodzaj: | Etui z klawiaturą |