Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (380)
Komputery i tablety (6808)
Foto i kamery (20)
Gaming (130)
Fitness i sport (4)
Dom (1)
Warsztat i ogród (2)
Znaleziono w kategoriach: (5132)
Filtruj produkty
Aktywne filtry
Średnia ocena produktu na podstawie opinii Klientów.
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Intel Core 5 210H | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5200MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 3050 + Intel Graphics |
| Ekran: | 16", 2560 x 1600px, Matryca WVA, 120Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
DO WRZEŚNIA NIE PŁACISZ
| Typ procesora: | Intel Core i5 |
|---|---|
| Model procesora: | i5-14400F |
| 10 | |
| Liczba wątków: | 16 |
| Częstotliwość taktowania procesora [GHz]: | 2.5 |
| Pamięć podręczna: | 20 MB |
| Typ gniazda: | Socket 1700 |