Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (375)
Komputery i tablety (6391)
Foto i kamery (19)
Gaming (121)
Fitness i sport (4)
Dom (1)
Warsztat i ogród (2)
Znaleziono w kategoriach: (4857)
Filtruj produkty
Aktywne filtry
Średnia ocena produktu na podstawie opinii Klientów.
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| 23.8 | |
| 16 | |
| 1000 | |
| Model procesora: | Intel Core i7-13620H |
| Zintegrowany układ graficzny: | Intel UHD Graphics |
DO WRZEŚNIA NIE PŁACISZ
| AMD Ryzen AI 7 445 | |
| RAM: | 32GB, LPDDR5X |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | AMD Radeon Graphics |
| Ekran: | 16", 2880 x 1800px, Matryca OLED, 120Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |