Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (453)
Komputery i tablety (7861)
Foto i kamery (20)
Gaming (166)
Fitness i sport (7)
Dom (1)
Warsztat i ogród (2)
Znaleziono w kategoriach: (5993)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| AMD Ryzen 7 260 | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060 + AMD Radeon 780M |
| Ekran: | 15.1", 2560 x 1600px, Matryca OLED, 165Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
DO WRZEŚNIA NIE PŁACISZ
| Marka tabletu: | Samsung |
|---|---|
| Model tabletu: | Galaxy Tab S11 Ultra |
| Seria tabletu: | Galaxy Tab S |
| Dedykowana do tabletów o przekątnej [cal]: | 14.6 |
| Rodzaj: | Etui z klapką |