Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (453)
Komputery i tablety (7898)
Foto i kamery (20)
Gaming (168)
Fitness i sport (7)
Dom (1)
Warsztat i ogród (2)
Znaleziono w kategoriach: (6026)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Wi-Fi: | Tak |
|---|---|
| Bluetooth: | Nie |
| Kolor obudowy: | Biało-czarny |
DO WRZEŚNIA NIE PŁACISZ
| Intel Core 7 240H | |
| RAM: | 32GB, DDR5 |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060 + Intel Graphics |
| Ekran: | 16", 1920 x 1200px, Matryca IPS, 180Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |