Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (453)
Komputery i tablety (7861)
Foto i kamery (20)
Gaming (166)
Fitness i sport (7)
Dom (1)
Warsztat i ogród (2)
Znaleziono w kategoriach: (5993)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5070, 12 GB, GDDR7 |
|---|---|
| AMD Ryzen 5 7500F | |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR5, 6000 MHz |
| Dysk SSD: | 1000 GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Windows 11 Professional (licencja cyfrowa) |
Sugerowana cena producenta:
9 199,99 zł
DO WRZEŚNIA NIE PŁACISZ
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Gniazda wejściowe: | 2 x XLR, 3 x HDMI, 5 x USB Typ C, RJ45 |
| Gniazda wyjściowe: | HDMI |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
| Wejście mikrofonowe: | Tak |
| Szerokość [cm]: | 23.9 |