Polityka prywatności

Ta witryna korzysta z plików cookies, aby lepiej prezentować treści, zapewnić sprawne oraz bezpieczne działanie, przedstawiać spersonalizowane oferty i promocje, a także w celach statystycznych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Zamknij

Przeciwdziałaj suszy z nami

Edukacja proekologiczna przeciwdziałania skutkom suszy, jest ważnym elementem społecznego rozumienia znaczenia aktywności, która ma na celu minimalizowanie skutków suszy. Wykorzystywanie wody deszczowej do nawadniania roślin w domu czy ogrodzie jest znakomitą metodą oszczędzania. Warto jest jednak zadbać o to, by woda była w prawidłowy sposób gromadzona i przechowywana. W tym celu warto zaopatrzyć się w zbiorniki na deszczówkę.

Jakie są korzyści z posiadania własnego zbiornika na deszczówkę?

Kiedy występuje susza, często wydawane są zakazy podlewania ogródków lub działek wodą bieżącą. Posiadając zapas deszczówki jest się całkowicie uniezależnionym od powszechnych źródeł wody i nie trzeba obawiać się o uschnięcie pielęgnowanych od miesięcy roślin. Poza tym, woda deszczowa jest miękka i o wiele korzystniej wpływa na uprawy. Wody takiej można również używać do mycia sprzętu ogrodowego, nie płacąc za to kosztownych rachunków.

Dlaczego warto zainwestować w zbiornik na deszczówkę?

Podlewając rośliny w swoim ogrodzie można wykorzystać darmową wodę, za którą nie zapłaci się nawet złotówki. Biorąc pod uwagę średnie wskaźniki opadów w Polsce, w ciągu roku zakup zbiornika powinien zwrócić się dwukrotnie. Przed instalacją zbiornika warto wyczyścić rynny, aby całość wody zbierała się właśnie do niego, a nie spływała w niepożądanych miejscach. To oszczędność nie tylko pieniędzy, ale również cennej wody, której brakuje w wielu regionach świata. Inwestycja w zaprezentowane zbiorniki to nie tylko korzyści ekonomiczne, ale również ekologiczne.

Szereg rozwiązań dla Twojego ogrodu

W naszej ofercie posiadamy pojemniki na deszczówkę o optymalnej pojemności, w różnych wersjach kolorystycznych oraz stylistycznych. Każdy z nich jest wyprodukowany z bardzo trwałego tworzywa, zabezpieczającego przed dostępem zanieczyszczeń. Każdy zbiornik Prosterplast prezentuje się elegancko i stanowi swego rodzaju ozdobę przydomowego ogrodu.

Sprawdź co jeszcze możesz zyskać »

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną