- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (1)
AGD małe (11)
Fitness i sport (2)
Warsztat i ogród (1215)
Outlet (7)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
|---|---|
| Średnica oscylacyjna [mm]: | 1.6 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1 |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| 2.5 | |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 22000 |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 2.6 |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Typ uchwytu: | Szybkomocujący |
| 2 | |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Kompatybilność seria: | 18V |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Waga [kg]: | 0.74 |
| Typ: | Akumulatorowy |
| Materiał ostrza: | Stal |
| Antypoślizgowy uchwyt: | Nie |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Wysięgnik: | Nie |
| Kompatybilność seria: | Ryobi ONE+ 18V |
| Waga [kg]: | 2.4 |
|---|---|
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Typ: | Akumulatorowa |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Żyłka | |
| Maksymalna prędkość obrotowa [obr/min]: | 7200 |
| Napięcie zasilające [V]: | 18 |
| 330 | |
| Kompatybilność seria: | Stanley Fatmax 20V |
| Waga [kg]: | 2.6 |
|---|---|
| 1x akumulator w zestawie | |
| Zastosowanie: | Do chwastów, Do czyszczenia, Do fug |
| Średnica robocza [mm]: | 110 |
| Możliwość przyłącza wodnego: | Nie |
| Kompatybilność seria: | Bosch Power For All 18V |
| Kompatybilność seria: | 18V XR, PowerStack, XR Flexvolt, XR Flexvolt 54V |
|---|---|
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 8 |
| Waga [g]: | 650 |
| Waga [kg]: | 2.5 |
|---|---|
| 1x akumulator w zestawie | |
| 2.5 | |
| Typ: | Akumulatorowa |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Noże tnące | |
| Maksymalna prędkość obrotowa [obr/min]: | 9500 |
| Napięcie zasilające [V]: | 18 |
| 230 | |
| Kompatybilność seria: | Gardena Power For All 18V |
| Waga [kg]: | 2.6 |
|---|---|
| 1x akumulator w zestawie | |
| 2 | |
| Typ: | Akumulatorowa |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Żyłka | |
| Maksymalna prędkość obrotowa [obr/min]: | 9500 |
| Napięcie zasilające [V]: | 18 |
| 250 | |
| Kompatybilność seria: | Gardena Power For All 18V |
| Waga [kg]: | 2.8 |
|---|---|
| 1x akumulator w zestawie | |
| 2.5 | |
| Typ: | Akumulatorowa |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Żyłka | |
| Napięcie zasilające [V]: | 18 |
| 300 | |
| Kompatybilność seria: | Ryobi ONE+ 18V |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 2.3 |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Typ uchwytu: | SDS+ |
| 4 | |
| Funkcje: | Regulacja prędkości |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Kompatybilność seria: | 18V XR |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 1550 |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.65 |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Typ uchwytu: | 13 mm |
| 2 | |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Kompatybilność seria: | 18V XR |
| Waga [kg]: | 2.7 |
|---|---|
| 2x akumulator w zestawie | |
| 2 | |
| Typ: | Akumulatorowa |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Żyłka | |
| Maksymalna prędkość obrotowa [obr/min]: | 7300 |
| Napięcie zasilające [V]: | 18 |
| 260 | |
| Kompatybilność seria: | Bosch Power For All 18V |
| Waga [kg]: | 4 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do czyszczenia chodników i podjazdów, Do czyszczenia krawędzi basenów, Do czyszczenia mebli ogrodowych... |
| Średnica robocza [mm]: | 100 |
| Możliwość przyłącza wodnego: | Tak |
| Kompatybilność seria: | Bosch Power For All 18V |
| Waga [kg]: | 3.2 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do wypompowywania - woda czysta |
| Maksymalna wydajność [l/h]: | 3360 |
| Maksymalna głębokość zanurzenia [m]: | 1.2 |
| Gwint przyłącza: | 3/4 cala |
| Kompatybilność seria: | 18V XR, PowerStack, XR Flexvolt 54V |
|---|---|
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 12 |
| Waga [g]: | 1300 |
| Moc [W]: | 400 |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 2.5 |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Typ uchwytu: | SDS+ |
| Funkcje: | Młot |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Kompatybilność seria: | 18V XR |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 1100 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Pojemność akumulatora [Ah]: | 2 |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Strumień światła [lm]: | 1900 |
| Klasa ochrony [IP]: | IP20 |
| Kompatybilność seria: | Kärcher Battery Power 18 V |
|---|---|
| Ilość gniazd: | 2 |
| Natężenie [A]: | 2.5, 5 |
| Waga [g]: | 800 |
| Moc [W]: | 1530 |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.85 |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Typ uchwytu: | 1/2" |
| 5 | |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Kompatybilność seria: | 18V XR |
| Waga [kg]: | 13.6 |
|---|---|
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Elementy tnące: | Nóż/noże |
| Kompatybilność seria: | Dedra SAS+ALL 18V |
| 25 - 75 | |
| 430 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.3 |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Typ uchwytu: | Sześciokątny |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Kompatybilność seria: | ONE+ |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 2.7 |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Typ uchwytu: | SDS+ |
| 5 | |
| Funkcje: | Dwa kierunki obrotów, Regulacja prędkości |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Kompatybilność seria: | 18V XR |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 1165 |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.2 |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
| 2 | |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Kompatybilność seria: | 18V XR |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.34 |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
| Brak | |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Kompatybilność seria: | 18V XR |