- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (1)
AGD małe (12)
Fitness i sport (2)
Warsztat i ogród (1216)
Outlet (7)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ uchwytu: | Samozaciskowy |
|---|---|
| 3 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Waga [kg]: | 1.4 |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Kompatybilność seria: | 18V |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 75 |
| 4 | |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Żyłka | |
| Maksymalna prędkość obrotowa [obr/min]: | 8000 |
| Napięcie zasilające [V]: | 18 |
| 300 | |
| Waga [kg]: | 3.4 |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Kompatybilność seria: | Gardena Power For All 18V |
| Waga [kg]: | 1.3 |
|---|---|
| Średnica cięcia [mm]: | 32 |
| Materiał ostrza: | Stal hartowana |
| Antypoślizgowy uchwyt: | Tak |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Wysięgnik: | Nie |
| Kompatybilność seria: | Stanley FATMAX 20V |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Napięcie [V]: | 18 |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Blaupunkt |
| Kompatybilność seria: | OneDNA |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 2.4 |
| Waga [g]: | 250 |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
|---|---|
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Waga [kg]: | 4.5 |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Kompatybilność seria: | Fatmax 18V |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 50 |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
|---|---|
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Waga [kg]: | 0.9 |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 82 |
| Waga [kg]: | 4 |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | Bosch Power For All 18V |
| Zastosowanie: | Do czyszczenia chodników i podjazdów, Do czyszczenia krawędzi basenów, Do czyszczenia tarasów |
| Średnica robocza [mm]: | 100 |
| Możliwość przyłącza wodnego: | Tak |
| Waga [kg]: | 2.7 |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | Bosch Power For All 18V |
| Zastosowanie: | Do czyszczenia chodników i podjazdów, Do czyszczenia krawędzi basenów, Do czyszczenia mebli ogrodowych... |
| Średnica robocza [mm]: | 170 |
| Możliwość przyłącza wodnego: | Tak |
| Napięcie [V]: | 20 |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Stanley |
| Kompatybilność seria: | Fatmax 20V |
| Ilość gniazd: | 2 |
| Natężenie [A]: | 4 |
| Waga [g]: | 1600 |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Waga [kg]: | 2.2 |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Kompatybilność seria: | SAS+ALL |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Średnica tarczy [mm]: | 125 |
| Napięcie [V]: | 18 |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Einhell |
| Kompatybilność seria: | Power X-Change |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 3 |
| Waga [g]: | 300 |
| Typ uchwytu: | SDS+ |
|---|---|
| 2.5 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Funkcje: | Regulacja prędkości |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Waga [kg]: | 2 |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Waga [kg]: | 1.9 |
| Średnica cięcia [mm]: | 28 |
| Materiał ostrza: | Stal hartowana |
| Antypoślizgowy uchwyt: | Nie |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Wysięgnik: | Tak |
| Napięcie [V]: | 18 |
| Kompatybilność seria: | Gardena Power For All 18V |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Pojemność akumulatora [Ah]: | 5 |
|---|---|
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Napięcie [V]: | 18 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Moc [W]: | 25 |
| Strumień światła [lm]: | 2250, 4000 |
| Klasa ochrony [IP]: | IK07, IP54 |
| Temperatura barwowa [K]: | 6500 |
| Typ uchwytu: | 1/2" |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Funkcje: | Funkcja udaru, Dwa kierunki obrotów |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Waga [kg]: | 1.45 |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Kompatybilność seria: | SAS+ALL |
| Typ uchwytu: | Szybkomocujący |
|---|---|
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Waga [kg]: | 1.3 |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 40 |
| Typ uchwytu: | Sześciokątny |
|---|---|
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Waga [kg]: | 1.5 |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 40 |
| Waga [kg]: | 2.5 |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | Ryobi ONE+ 18V |
| Zastosowanie: | Do blachodachówki, Do elewacji, Do tarasów |
| Średnica robocza [mm]: | 150 |
| Możliwość przyłącza wodnego: | Nie |
| Typ uchwytu: | Sześciokątny |
|---|---|
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Waga [kg]: | 1.5 |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Kompatybilność seria: | Fatmax 18V |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 80 |
| Typ uchwytu: | Samozaciskowy |
|---|---|
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Waga [kg]: | 1.1 |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Kompatybilność seria: | 18V XR |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Moc [W]: | 340 |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 65 |
| Waga [kg]: | 3.5 |
|---|---|
| Średnica cięcia [mm]: | 32 |
| Materiał ostrza: | Stal |
| Antypoślizgowy uchwyt: | Tak |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Wysięgnik: | Tak |
| Kompatybilność seria: | Ryobi ONE+ 18V |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
|---|---|
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Waga [kg]: | 1.3 |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Kompatybilność seria: | ONE+ |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 50 |
| Typ uchwytu: | Magnetyczny |
|---|---|
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Waga [kg]: | 1.3 |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Kompatybilność seria: | 18V XR |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 70 |
| Napięcie [V]: | 18 |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Dewalt |
| Kompatybilność seria: | XR Flexvolt |
| Ilość gniazd: | 2 |
| Natężenie [A]: | 4 |
| Waga [g]: | 650 |
| Typ uchwytu: | Wewnętrzny sześciokątny 1/4" |
|---|---|
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Waga [kg]: | 2.1 |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Kompatybilność seria: | 18V XR |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 30 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Źródło światła: | LED |
| Siła światła [lm]: | 300 |
| Czas pracy [h]: | 24 |
| Waga [g]: | 300 |
| Typ uchwytu: | Szybkomocujący |
|---|---|
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Waga [kg]: | 1.2 |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Kompatybilność seria: | 18V |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 40 |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Elementy tnące: | Nóż/noże |
| Waga [kg]: | 19.6 |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Kompatybilność seria: | Dedra SAS+ALL 18V |
| 30 - 75 | |
| 460 | |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Żyłka | |
| Maksymalna prędkość obrotowa [obr/min]: | 8000 |
| Napięcie zasilające [V]: | 18 |
| 300 | |
| Waga [kg]: | 2.4 |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Kompatybilność seria: | Gardena Power For All 18V |
| 1.5 | |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Żyłka | |
| Maksymalna prędkość obrotowa [obr/min]: | 9000 |
| Napięcie zasilające [V]: | 18 |
| 250 | |
| Waga [kg]: | 2.05 |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Kompatybilność seria: | Black+Decker POWER CONNECT 18V |