- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (1)
AGD małe (12)
Fitness i sport (2)
Warsztat i ogród (1216)
Outlet (7)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
|---|---|
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Waga [kg]: | 0.8 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 78 |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 30000 |
| Blokada wrzeciona: | Tak |
| Przyłącze odsysania pyłu: | Tak |
| Waga [kg]: | 1.3 |
| Kompatybilność seria: | 18V, ProCore 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Poziom hałasu [dB]: | 106 |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
|---|---|
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Waga [kg]: | 0.9 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 82 |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 14000 |
| Szerokość strugania [mm]: | 82 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Kompatybilność seria: | GBA 18V, ProCore 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Poziom hałasu [dB]: | 99 |
| Typ uchwytu: | Sześciokątny 1/4 |
|---|---|
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Waga [kg]: | 1.7 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Kompatybilność seria: | GBA 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 32 |
| Typ uchwytu: | Samozaciskowy |
|---|---|
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Waga [kg]: | 1.2 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Kompatybilność seria: | Fatmax 20V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 50 |
| Typ uchwytu: | SDS+ |
|---|---|
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Funkcje: | Dwa kierunki obrotów |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 2000 |
| Waga [kg]: | 2 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
|---|---|
| 1.5 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Waga [kg]: | 1.13 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Kompatybilność seria: | 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 25 |
| Typ uchwytu: | Sześciokątny |
|---|---|
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Waga [kg]: | 1.2 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Kompatybilność seria: | 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 55 |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 4500 |
| Waga [kg]: | 15.3 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Kompatybilność seria: | GBA 18V, ProCore 18V |
| Prowadnica: | Tak |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Typ uchwytu: | 13 mm, Szybkozaciskowy |
|---|---|
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Waga [kg]: | 1.2 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Kompatybilność seria: | ProCore 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 64 |
| Typ uchwytu: | Samozaciskowy |
|---|---|
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Waga [kg]: | 1.1 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Kompatybilność seria: | ProCore 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 64 |
| Typ uchwytu: | 13 mm, Szybkozaciskowy |
|---|---|
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Waga [kg]: | 1.2 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Kompatybilność seria: | ProCore 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 64 |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
|---|---|
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Waga [kg]: | 1.1 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Kompatybilność seria: | Professional 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 64 |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Waga [kg]: | 3.8 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Kompatybilność seria: | Gardena Power For All 18V |
| Typ: | Akumulatorowe |
| Długość całkowita [mm]: | 2557 |
| Średnica cięcia [mm]: | 28 |
| Materiał ostrza: | Stal hartowana |
| Antypoślizgowy uchwyt: | Nie |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Wysięgnik: | Tak |
| Rodzaj: | Sekator do gałęzi |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Waga [kg]: | 3.8 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Kompatybilność seria: | Gardena Power For All 18V |
| Typ: | Akumulatorowe |
| Długość całkowita [mm]: | 2557 |
| Średnica cięcia [mm]: | 28 |
| Materiał ostrza: | Stal hartowana |
| Antypoślizgowy uchwyt: | Nie |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Wysięgnik: | Tak |
| Rodzaj: | Sekator do gałęzi |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 22000 |
| Waga [kg]: | 1.2 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Średnica oscylacyjna [mm]: | 1.6 |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 30000 |
| Blokada wrzeciona: | Nie |
| Przyłącze odsysania pyłu: | Tak |
| Waga [kg]: | 1.1 |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Poziom hałasu [dB]: | 78 |
| Funkcje: | Regulacja prędkości nawiewu |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Akumulator w zestawie: | Wbudowany |
| Rodzaj: | Wentylator akumulatorowy |
| Średnica śmigła [cm]: | 22.5 |
| Funkcje dodatkowe: | Obrotowa głowica |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
|---|---|
| 5 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Waga [kg]: | 1.28 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Kompatybilność seria: | 18V XR |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 90 |
| Typ uchwytu: | 1/2" |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Funkcje: | Funkcja udaru, Dwa kierunki obrotów |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 1900 |
| Waga [kg]: | 2.5 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Przeznaczenie: | Do użytku domowego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 32000 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Kompatybilność seria: | SAS+ALL |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Typ uchwytu: | HEX |
|---|---|
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Waga [kg]: | 1.4 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Kompatybilność seria: | SAS+ALL |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 3000 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Kompatybilność seria: | SAS+ALL |
| Prowadnica: | Tak |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 2950 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Kompatybilność seria: | SAS+ALL |
| Prowadnica: | Tak |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
|---|---|
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Waga [kg]: | 8.25 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Kompatybilność seria: | SAS+ALL |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
|---|---|
| Brak | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Moc [W]: | 820 |
| Waga [kg]: | 1.6 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Kompatybilność seria: | 18V XR |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 66 |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
|---|---|
| 9 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Waga [kg]: | 1.6 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Kompatybilność seria: | 18V XR |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 67 |