- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (1)
AGD małe (12)
Fitness i sport (2)
Warsztat i ogród (1214)
Outlet (8)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 10000 |
| Średnica tarczy [mm]: | 125 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Waga [kg]: | 1.5 |
| Kompatybilność seria: | Energy+ |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 12 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Typ uchwytu: | Jednotulejowy |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Waga [kg]: | 0.9 |
| Kompatybilność seria: | 18V XR |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Typ ogniw akumulatora: | Li-Ion |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
| 2.5 | |
| Waga [kg]: | 1.3 |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Typ ogniw akumulatora: | Li-Ion |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Typ uchwytu: | Soft Grip, Szybkomocujący |
| 1.5 | |
| Waga [kg]: | 2 |
| Kompatybilność seria: | 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Typ ogniw akumulatora: | Li-Ion |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Akumulatorowe | |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Tak | |
| Waga [kg]: | 1.1 |
| Kompatybilność seria: | Einhell Power X-Change 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Rodzaj: | Dmuchawa |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 12000 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Brak | |
| Kompatybilność seria: | Bosch 18V POWER FOR ALL |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Szerokość strugania [mm]: | 82 |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Kompatybilność seria: | Bosch 18V |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Ilość gniazd: | 2 |
| Waga [g]: | 2200 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Typ uchwytu: | Samozaciskowy |
| 5 | |
| Waga [kg]: | 1.3 |
| Kompatybilność seria: | 18V XR |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Typ ogniw akumulatora: | Li-Ion |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Typ uchwytu: | 13 mm, Szybkozaciskowy |
| 2 | |
| Waga [kg]: | 1.4 |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Typ ogniw akumulatora: | Li-Ion |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 5000 |
| Średnica tarczy [mm]: | 190 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Waga [kg]: | 4.1 |
| Kompatybilność seria: | GBA 18V, ProCore 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 3200 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Typ uchwytu: | HEX |
| Waga [kg]: | 0.9 |
| Kompatybilność seria: | Fatmax 20V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Waga [kg]: | 24 |
| Kompatybilność seria: | Dedra SAS+ALL 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| 30 - 75 | |
| 460 | |
| Centralna (8-stopniowa) | |
| Akumulator w zestawie | |
| Waga [kg]: | 19.6 |
| Kompatybilność seria: | Dedra SAS+ALL 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| 30 - 75 | |
| 460 | |
| Centralna (8-stopniowa) | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Typ uchwytu: | Sześciokątny 1/4 |
| 2 | |
| Waga [kg]: | 1.3 |
| Kompatybilność seria: | GBA 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Typ ogniw akumulatora: | Li-Ion |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 8 |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Typ uchwytu: | 10 mm, Szybkozaciskowy |
| 1.5 | |
| Waga [kg]: | 1.135 |
| Kompatybilność seria: | 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Typ ogniw akumulatora: | Li-Ion |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Typ uchwytu: | Szybkomocujący |
| 1.5, 2.5 | |
| Waga [kg]: | 1.3 |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Typ ogniw akumulatora: | Li-Ion |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
|---|---|
| 2.5 | |
| Kompatybilność seria: | ONE+ |
| Kompatybilność marka: | Ryobi |
| Typ: | Li-Ion |
| Czas ładowania [min]: | 75 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 1200 |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
|---|---|
| 5 | |
| Kompatybilność seria: | ONE+ |
| Kompatybilność marka: | Ryobi |
| Typ: | Li-Ion |
| Czas ładowania [min]: | 150 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
|---|---|
| 4 | |
| Kompatybilność seria: | ONE+ |
| Kompatybilność marka: | Ryobi |
| Typ: | Li-Ion |
| Czas ładowania [min]: | 90 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 720 |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
|---|---|
| 2 | |
| Kompatybilność seria: | YATO 18V |
| Kompatybilność marka: | Yato |
| Typ: | Li-Ion |
| Czas ładowania [min]: | 60 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 400 |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
|---|---|
| 9 | |
| Kompatybilność seria: | YATO 18V |
| Kompatybilność marka: | Yato |
| Typ: | Li-Ion |
| Czas ładowania [min]: | 270 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 1040 |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
|---|---|
| 3 | |
| Kompatybilność seria: | YATO 18V |
| Kompatybilność marka: | Yato |
| Typ: | Li-Ion |
| Czas ładowania [min]: | 90 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 670 |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
|---|---|
| 2, 4 | |
| Kompatybilność seria: | ONE+ |
| Kompatybilność marka: | Ryobi |
| Typ: | Li-Ion |
| Czas ładowania [min]: | 120 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
|---|---|
| 4 | |
| Kompatybilność seria: | ONE+ |
| Kompatybilność marka: | Ryobi |
| Typ: | Li-Ion |
| Czas ładowania [min]: | 150 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
|---|---|
| 2 | |
| Kompatybilność seria: | ONE+ |
| Kompatybilność marka: | Ryobi |
| Typ: | Li-Ion |
| Czas ładowania [min]: | 80 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 1200 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 1x akumulator w zestawie | |
| 2 | |
| Waga [kg]: | 1.5 |
| Kompatybilność seria: | 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Typ: | Do aluminium, Do drewna, Do metalu |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Maksymalna prędkość brzeszczotu [skok/min]: | 2500 |
| Typ brzeszczotu: | Z uchwytem typu T |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Kompatybilność seria: | Yato 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Akumulatorowe | |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Tak | |
| Waga [kg]: | 1.1 |
| Kompatybilność seria: | Ryobi ONE+ 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Rodzaj: | Dmuchawa |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
|---|---|
| 5 | |
| Kompatybilność seria: | ONE+ |
| Kompatybilność marka: | Ryobi |
| Typ: | Li-Ion |
| Czas ładowania [min]: | 60 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |