- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (1)
AGD małe (12)
Fitness i sport (2)
Warsztat i ogród (1214)
Outlet (8)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Nożyce do żywopłotu |
|---|---|
| Typ: | Akumulatorowe |
| Nie | |
| Długość ostrza [mm]: | 560 |
| Typ: | Li-Ion |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 700 |
| Kompatybilność seria: | ONE+ |
| Napięcie [V]: | 18 |
|---|---|
| Waga [g]: | 380 |
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność seria: | 18V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 2.2 |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Kompatybilność seria: | 18V |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Waga [kg]: | 1.4 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Kompatybilność seria: | 18V |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Waga [kg]: | 1.6 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Kompatybilność seria: | 18V |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Waga [kg]: | 2 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Napięcie [V]: | 18 |
|---|---|
| Waga [g]: | 1770 |
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność seria: | ONE+ |
| Ilość gniazd: | 6 |
| Natężenie [A]: | 4 |
| Napięcie [V]: | 18 |
|---|---|
| Waga [g]: | 0.95 |
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność seria: | YATO 18V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 12 |
| Napięcie [V]: | 18 |
|---|---|
| Waga [g]: | 610 |
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność seria: | YATO 18V |
| Ilość gniazd: | 2 |
| Natężenie [A]: | 2.4 |
| Napięcie [V]: | 18 |
|---|---|
| Waga [g]: | 790 |
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność seria: | YATO 18V |
| Ilość gniazd: | 2 |
| Natężenie [A]: | 4.5 |
| Napięcie [V]: | 18 |
|---|---|
| Waga [g]: | 150 |
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność seria: | YATO 18V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 2 |
| Napięcie [V]: | 18 |
|---|---|
| Waga [g]: | 430 |
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność seria: | YATO 18V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 4.5 |
| Napięcie [V]: | 18 |
|---|---|
| Waga [g]: | 150 |
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność seria: | YATO 18V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 2 |
| Typ: | Do elektronarzędzi |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Czas ładowania [min]: | 95 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Nie |
| Waga [g]: | 660 |
| Kompatybilność seria: | 18V |
| Typ: | Li-Ion |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Czas ładowania [min]: | 180 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 950 |
| Kompatybilność seria: | Energy+ |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Typ uchwytu: | 13 mm |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Waga [kg]: | 1.4 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Tak | |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Kolor: | Biało-czarny |
| Kompatybilność seria: | NAC 18V |
| Waga [kg]: | 5 |
| Szczotkowy | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Kompatybilność seria: | Professional 18V |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 2.3 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 9800 |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Tak | |
| Kolor: | Czerwono-czarny |
| Kompatybilność seria: | Einhell Power X-Change 18V |
| Waga [kg]: | 5 |
| Szczotkowy | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Nie | |
| Kolor: | Czarno-zielono-czerwony |
| Kompatybilność seria: | Bosch Power For All 18V |
| Waga [kg]: | 2.7 |
| Szczotkowy | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Rodzaj: | Podkaszarka |
|---|---|
| Typ: | Akumulatorowa |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Kompatybilność seria: | NAC 18V |
| Waga [kg]: | 2.3 |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Żyłka | |
| Maksymalna prędkość obrotowa [obr/min]: | 8000 |
| Napięcie zasilające [V]: | 18 |
| 250 |
| Rodzaj: | Podkaszarka |
|---|---|
| Typ: | Akumulatorowa |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Kompatybilność seria: | NAC 18V |
| Waga [kg]: | 3.8 |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Tarcza tnąca, Żyłka | |
| Maksymalna prędkość obrotowa [obr/min]: | 6000 |
| Napięcie zasilające [V]: | 18 |
| 255 | |
| 300 |
| Napięcie [V]: | 18 |
|---|---|
| Waga [g]: | 400 |
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność seria: | NAC 18V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 1.8 |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | ProCore 18V |
| Typ uchwytu: | SDS+ |
| Przeznaczenie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 4.9 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 500 |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Energia udaru [J]: | 5.8 |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Rodzaj: | Sekator do gałęzi |
|---|---|
| Typ: | Akumulatorowy |
| Wysięgnik: | Tak |
| Kolor: | Jasnozielony |
| Kompatybilność seria: | Ryobi ONE+ 18V |
| Waga [kg]: | 3.5 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Długość całkowita [mm]: | 2700 |
| Średnica cięcia [mm]: | 32 |
| Materiał ostrza: | Stal |
| Antypoślizgowy uchwyt: | Tak |
| Kompatybilność seria: | 18V |
|---|---|
| Waga [kg]: | 19 |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Ostrza | |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| 25 - 57 | |
| 480 | |
| 40 | |
| Centralna regulacja wysokości koszenia |
| Kompatybilność seria: | 18V |
|---|---|
| Waga [kg]: | 19 |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Ostrza | |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| 25 - 57 | |
| 480 | |
| 40 | |
| Centralna regulacja wysokości koszenia |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | SAS+ALL |
| Przeznaczenie: | Do użytku domowego |
| Waga [kg]: | 6 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 3300 |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Prowadnica: | Nie |