- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (1)
AGD małe (12)
Fitness i sport (2)
Warsztat i ogród (1214)
Outlet (8)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ: | Li-Ion |
|---|---|
| 4 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Czas ładowania [min]: | 120 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 700 |
| Kompatybilność seria: | ONE+ |
| Typ: | Li-Ion |
|---|---|
| 5.5 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Czas ładowania [min]: | 35 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 955 |
| Kompatybilność seria: | Professional 18V |
| Typ: | Li-Ion |
|---|---|
| 6 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Czas ładowania [min]: | 450 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Nie |
| Waga [g]: | 900 |
| Kompatybilność seria: | NAC 18V |
| Typ: | Li-Ion |
|---|---|
| 5 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Czas ładowania [min]: | 70 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 2246 |
| Kompatybilność seria: | 18V XR, PowerStack |
| Typ: | Li-Ion |
|---|---|
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Czas ładowania [min]: | 60 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 400 |
| Kompatybilność seria: | ONE+ |
| Typ: | Li-Ion |
|---|---|
| 5 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Czas ładowania [min]: | 150 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Kompatybilność seria: | ONE+ |
| Typ: | Li-Ion |
|---|---|
| 5 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Czas ładowania [min]: | 150 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 1100 |
| Kompatybilność seria: | Lithium+ |
| Typ: | Do elektronarzędzi |
|---|---|
| 8 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 1000 |
| Kompatybilność seria: | 18V XR |
| Typ: | Li-Ion |
|---|---|
| 8 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Czas ładowania [min]: | 44 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 0.95 |
| Kompatybilność seria: | ProCore 18V |
| Typ: | Li-Ion |
|---|---|
| 2.5 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Czas ładowania [min]: | 30 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 500 |
| Kompatybilność seria: | Power X-Change |
| Typ: | Li-Ion |
|---|---|
| 4 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Czas ładowania [min]: | 120 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 1.16 |
| Kompatybilność seria: | Energy+ |
| Typ: | Li-Ion |
|---|---|
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Czas ładowania [min]: | 60 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 1000 |
| Kompatybilność seria: | 18V, SAS+ALL |
| Moc [W]: | 60 |
| Typ: | Li-Ion |
|---|---|
| 2.5 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Czas ładowania [min]: | 60 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Typ: | Li-Ion |
|---|---|
| 4 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Czas ładowania [min]: | 95 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 1200 |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Typ: | Li-Ion |
|---|---|
| 6 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Czas ładowania [min]: | 180 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 950 |
| Kompatybilność seria: | Energy+ |
| Typ: | Li-Ion |
|---|---|
| 2.5 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Kompatybilność seria: | Lithium+ |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| 300 | |
| Tak | |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 3.5 |
| Kompatybilność seria: | Dewalt XR 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Nie |
| 4 | |
| Waga [kg]: | 8.1 |
| Kompatybilność seria: | Bosch Power For All 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| 20 - 60 | |
| Osiowa (3-stopniowa) | |
| Szczotkowy | |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Waga [kg]: | 4.2 |
| Kompatybilność seria: | Gardena Power For All 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| 30 - 50 | |
| Centralna (3-stopniowa) | |
| Szczotkowy |
| 2 | |
| Szczotkowy | |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| 127 | |
| Tak | |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.35 |
| Kompatybilność seria: | NAC 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Nie |
| Typ: | Do metalu, Do stali |
|---|---|
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 2.6 |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Maksymalna prędkość brzeszczotu [skok/min]: | 3500 |
| Długość skoku [mm]: | 26 |
| 5.0 | |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| 300 | |
| Tak | |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 3.6 |
| Kompatybilność seria: | Dewalt XR 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Nie |
| 2 x 4 | |
| Waga [kg]: | 19.6 |
| Kompatybilność seria: | Bosch Power For All 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| 30 - 75 | |
| Centralna (6-stopniowa) | |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| 4 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.1 |
| Kompatybilność seria: | ProCore 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Typ uchwytu: | Szybkomocujący |