- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (1)
AGD małe (12)
Fitness i sport (2)
Warsztat i ogród (1214)
Outlet (8)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 3000-9000 |
| Średnica tarczy [mm]: | 125 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Kompatybilność seria: | GBA 18V, ProCore 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Regulacja obrotów: | Tak |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Typ: | Akumulatorowy |
| Wydajność [l/min]: | 30 |
| Kółka transportowe: | Nie |
| Rodzaj: | Kompresor |
| Napięcie [V]: | 18 |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Akumulatorowe | |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Rodzaj: | Dmuchawa |
| Kolor: | Czarno-żółty |
| 13 | |
| Nie | |
| Kompatybilność seria: | DEWALT XR 18V |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Typ: | Akumulatorowe |
| Rodzaj: | Nożyce do żywopłotu |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Typ: | Akumulatorowe |
| Rodzaj: | Nożyce do żywopłotu |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Typ: | Do drewna, Do metalu |
| Kompatybilność seria: | 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Maksymalna prędkość brzeszczotu [skok/min]: | 2500 |
| Typ brzeszczotu: | Z uchwytem typu T |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 7800 - 10000 |
| Średnica tarczy [mm]: | 115 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Regulacja obrotów: | Tak |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Typ: | Akumulatorowe |
| Rodzaj: | Nożyce do żywopłotu |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Typ: | Akumulatorowe |
| Rodzaj: | Nożyce do żywopłotu |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Typ: | Akumulatorowe |
| Rodzaj: | Nożyce do żywopłotu |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Kolor: | Zielono-czarny |
| Kompatybilność seria: | Ryobi ONE+ 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| Tak |
| Akumulatorowe | |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Rodzaj: | Dmuchawa |
| Kolor: | Czarno-czerwony |
| 11.1 | |
| Nie | |
| Kompatybilność seria: | Einhell Power X-Change 18V |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Typ: | Akumulatorowe |
| Rodzaj: | Nożyce do żywopłotu |
| Przeznaczenie: | Do wypompowywania - woda czysta |
|---|---|
| Maksymalne ciśnienie [bar]: | 2 |
| Maksymalna wydajność [l/h]: | 2000 |
| Maksymalna głębokość zanurzenia [m]: | 1.8 |
| Długość przewodu zasilającego [m]: | 2 |
| Gwint przyłącza: | 1 cal, 3/4 cala |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Typ: | Akumulatorowe |
| Rodzaj: | Nożyce do żywopłotu |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Typ: | Akumulatorowe |
| Rodzaj: | Nożyce do żywopłotu |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Typ: | Akumulatorowe |
| Rodzaj: | Nożyce do żywopłotu |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Kolor: | Czerwono-czarny |
| Kompatybilność seria: | Einhell Power X-Change 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| Nie |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Typ: | Akumulatorowe |
| Rodzaj: | Nożyce do żywopłotu |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Typ: | Akumulatorowe |
| Rodzaj: | Nożyce do żywopłotu |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| 1x akumulator w zestawie | |
| Kolor: | Pomarańczowo-czarny |
| Kompatybilność seria: | YATO 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Szczotkowy | |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| Nie |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Kompatybilność seria: | ProCore 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Typ uchwytu: | Szybkomocujący |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Kompatybilność seria: | Bosch 18V, Professional 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 4 |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Kolor: | Czarno-zielono-czerwony |
| Kompatybilność seria: | Bosch Power For All 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| Nie |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| 1x akumulator w zestawie | |
| Kolor: | Żółto-czarny |
| Kompatybilność seria: | Dewalt XR 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| Nie |