- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (4)
Komputery i tablety (28)
Smartfony i zegarki (1)
Foto i kamery (9)
Gaming (1)
Fitness i sport (3)
Dom (14)
Warsztat i ogród (211)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Nożyce |
|---|---|
| Typ: | Akumulatorowe |
| Nie | |
| Długość ostrza [mm]: | 500 |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| 25 - 80 | |
| 440 | |
| Centralna (7-stopniowa) | |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| 50 | |
| Waga [kg]: | 16.5 |
| Rodzaj: | Dmuchawa |
|---|---|
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Kolor: | Czarno-zielony |
| Nie | |
| Tak | |
| Akumulatorowe | |
| Waga [kg]: | 3.5 |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Waga [kg]: | 4 |
| Kompatybilność seria: | Bosch Power For All 36V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Żyłka | |
| Maksymalna prędkość obrotowa [obr/min]: | 6400 |
| 330 | |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) |
| Typ: | Li-Ion |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | Bosch 36V |
| 4 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 36 |
| Czas ładowania [min]: | 125 |
| Rodzaj: | Dmuchawa |
|---|---|
| 1x akumulator w zestawie | |
| Kolor: | Czarno-żółty |
| Nie | |
| Tak | |
| Akumulatorowe | |
| Waga [kg]: | 2.2 |
| 25 - 80 | |
| 440 | |
| Centralna (7-stopniowa) | |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| 50 | |
| Waga [kg]: | 16.5 |
| Kompatybilność seria: | Bosch Power For All 36V |
| Typ: | Li-Ion |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | Bosch 36V |
| 4 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 36 |
| Czas ładowania [min]: | 125 |
| Akumulator w zestawie | |
| 25 - 80 | |
| 400 | |
| Centralna (7-stopniowa) | |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| 50 | |
| Waga [kg]: | 16.5 |
| Rodzaj: | Gra |
|---|---|
| Nie | |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Kolor: | Czarno-zielono-czerwony |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 3.5 |
| Kompatybilność seria: | Bosch Power For All 36V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| 2.0 | |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| 350 | |
| Tak |
| Nie | |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Kolor: | Żółto-czarny |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 4.3 |
| Kompatybilność seria: | Karcher Battery Power 36V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| 350 | |
| Tak |
| Akumulator w zestawie | |
| 25 - 80 | |
| 440 | |
| Centralna (7-stopniowa) | |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| 50 | |
| Waga [kg]: | 16.5 |
| Rodzaj: | Dmuchawa |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-szary |
| Nie | |
| Tak | |
| Akumulatorowe | |
| Waga [kg]: | 3 |
| Kompatybilność seria: | Karcher Battery Power Profesional 36V |
| Typ: | Li-Ion |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | Bosch 36V |
| 6 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 36 |
| Czas ładowania [min]: | 185 |
| Nie | |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Kolor: | Czarno-zielono-czerwony |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 3.5 |
| Kompatybilność seria: | Bosch Power For All 36V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| 350 | |
| Tak |
| Napięcie [V]: | |
|---|---|
| Waga [kg]: | 20.5 |
| Pojemność [Ah]: | 100 |
| Maksymalny prąd ładowania [A]: | 50 |
| Rodzaj konektora: | M8 |