- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (4)
Komputery i tablety (28)
Smartfony i zegarki (1)
Foto i kamery (9)
Gaming (1)
Fitness i sport (3)
Dom (14)
Warsztat i ogród (211)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| 13 | |
| Tak | |
| Nie | |
| Tak | |
| Akumulatorowe | |
| Waga [kg]: | 3.5 |
| Kompatybilność seria: | Bosch Power For All 36V |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | Bosch Power For All 36V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | Bosch Power For All 36V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Rodzaj: | Nożyce do żywopłotu |
| Kompatybilność seria: | Lithium+ |
|---|---|
| Typ: | Li-Ion |
| 2 | |
| Czas ładowania [min]: | 70 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 1220 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | Graphite Energy+ 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | Karcher Battery Power 36V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Rodzaj: | Nożyce do żywopłotu |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | Wbudowany akumulator |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Rodzaj: | Nożyce do trawy |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | Wbudowany akumulator |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Rodzaj: | Nożyce do trawy |
| Waga [kg]: | 16.5 |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | Bosch Power For All 36V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| 4 | |
| 25 - 80 | |
| 400 | |
| Centralna (7-stopniowa) | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | Bosch Power For All 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Rodzaj: | Nożyce do żywopłotu |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | Bosch Power For All 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Rodzaj: | Nożyce do żywopłotu |
| Kompatybilność seria: | Gardena Power For All 18V |
|---|---|
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| 4 | |
| 35 - 65 | |
| 370 | |
| Centralna (4-stopniowa) | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Akumulator w zestawie: | Wbudowany |
| Rodzaj: | Damska |
| Głowica | |
| Czas pracy bezprzewodowej [min]: | 80 |
| Funkcje: | Możliwość mycia pod wodą |
| Funkcje dodatkowe: | Kompaktowe rozmiary, Wskaźnik LED |
| Waga [kg]: | 16.7 |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | Gardena Power For All 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Akumulator w zestawie | |
| 4 | |
| 25 - 65 | |
| 460 | |
| Rodzaj: | Prostownik |
|---|---|
| 4 - 100 | |
| Waga [g]: | 400 |
| Funkcje dodatkowe: | Tryb letni i zimowy, Tryb naprawy akumulatora, Wyświetlacz LCD |
| Napięcie ładowania [V]: | 6, 12 |
| Natężenie maksymalne [A]: | 6 |
| Rozruch: | Nie |
| Waga [g]: | 432 |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Wyświetlanie napięcia akumulatora i stopnia naładowania, automatyczna regulacja prądu ładowania... |
| Napięcie wejściowe [V]: | 230 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 6,12 |
| Obsługiwane typy akumulatorów: | Kwasowo-ołowiowe zwykłe i MF, Ca/Ca, żelowe, AGM |
| Liczba akumulatorów ładowanych jednocześnie: | 1 |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Waga [g]: | 1800 |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Tryb konserwacyjny (podtrzymanie) |
| Napięcie wejściowe [V]: | 230 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 6/12 |
| Prąd ładowania [A]: | 10 |
| Obsługiwane typy akumulatorów: | AGM, GEL, LIQ, MF, Ca, LFP |
| Liczba akumulatorów ładowanych jednocześnie: | 1 |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Waga [g]: | 780 |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne zakończenie ładowania, tryb niskiej temperatury, regeneracja akumulatora, podtrzymanie napięcia |
| Napięcie wejściowe [V]: | 230 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 12,24 |
| Prąd ładowania [A]: | 10 |
| Obsługiwane typy akumulatorów: | WET, AGM, GEL |
| Liczba akumulatorów ładowanych jednocześnie: | 1 |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Waga [g]: | 520 |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Regeneracja akumulatora, tryb niskiej temperatury, podtrzymanie napięcia, automatyczne zakończenie ładowania |
| Napięcie wejściowe [V]: | 230 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 6,12 |
| Prąd ładowania [A]: | 6 |
| Obsługiwane typy akumulatorów: | STD, WET, AGM, GEL |
| Liczba akumulatorów ładowanych jednocześnie: | 1 |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Waga [g]: | 480 |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Podtrzymanie napięcia, tryb niskiej temperatury, automatyczne zakończenie ładowania |
| Napięcie wejściowe [V]: | 230 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 6,12 |
| Prąd ładowania [A]: | 5 |
| Obsługiwane typy akumulatorów: | SLA, GEL, AGM, LFP |
| Liczba akumulatorów ładowanych jednocześnie: | 1 |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Waga [g]: | 640 |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Podtrzymanie napięcia, automatyczna regeneracja, tryb niskiej temperatury, automatyczne zakończenie ładowania |
| Napięcie wejściowe [V]: | 230 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 6,12 |
| Prąd ładowania [A]: | 4 |
| Obsługiwane typy akumulatorów: | STD, AGM, GEL, LiFePO4 (LFP) |
| Liczba akumulatorów ładowanych jednocześnie: | 1 |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Waga [g]: | 500 |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Regeneracja akumulatora, tryb niskiej temperatury, podtrzymanie napięcia, automatyczne zakończenie ładowania |
| Napięcie wejściowe [V]: | 230 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 6,12 |
| Prąd ładowania [A]: | 4 |
| Obsługiwane typy akumulatorów: | WET, AGM, GEL |
| Liczba akumulatorów ładowanych jednocześnie: | 1 |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Waga [g]: | 520 |
|---|---|
| Napięcie wejściowe [V]: | 230 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 6,12 |
| Prąd ładowania [A]: | 1.5 |
| Obsługiwane typy akumulatorów: | STD, AGM, GEL, LiFePO4 (LFP) |
| Liczba akumulatorów ładowanych jednocześnie: | 1 |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Waga [g]: | 940 |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | ... |
| Napięcie wejściowe [V]: | 230 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 6,12 |
| Prąd ładowania [A]: | 6 |
| Obsługiwane typy akumulatorów: | AGM, GEL, LiFePO4 (LFP) |
| Liczba akumulatorów ładowanych jednocześnie: | 1 |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Waga [g]: | 1120 |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczna regeneracja (odsiarczanie), tryb podtrzymania (maintenance), 8 programów ładowania (12V/24V)... |
| Napięcie wejściowe [V]: | 230 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 12,24 |
| Prąd ładowania [A]: | 10 |
| Obsługiwane typy akumulatorów: | AGM, GEL, LiFePO4 (LFP), WET/STD (kwasowo-ołowiowe) |
| Liczba akumulatorów ładowanych jednocześnie: | 1 |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Waga [g]: | 720 |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Regeneracja (odsiarczanie), podtrzymanie napięcia, możliwość montażu na ścianie |
| Napięcie wejściowe [V]: | 230 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 6,12 |
| Prąd ładowania [A]: | 5 |
| Obsługiwane typy akumulatorów: | AGM, GEL, STD (WET), LiFePO4 (LFP) |
| Liczba akumulatorów ładowanych jednocześnie: | 1 |
| Wyświetlacz: | Tak |