- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (147)
AGD małe (1)
Komputery i tablety (92)
Fitness i sport (1)
Dom (1)
Warsztat i ogród (1)
Książki, muzyka, film (4)
Motoryzacja (35)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Zastosowanie: | Do anteny |
|---|---|
| Rodzaj uchwytu: | Zewnętrzny |
| Miejsce montażu: | Na ścianie |
| Kompatybilność: | Uniwersalny |
| Wodoodporność: | Tak |
| Kolor: | Srebrny |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Zastosowanie: | Do anteny |
|---|---|
| Rodzaj uchwytu: | Zewnętrzny |
| Miejsce montażu: | Na ścianie |
| Kompatybilność: | Uniwersalny |
| Wodoodporność: | Tak |
| Kolor: | Srebrny |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Zastosowanie: | Do anteny |
|---|---|
| Rodzaj uchwytu: | Zewnętrzny |
| Miejsce montażu: | Na maszcie |
| Kompatybilność: | Uniwersalny |
| Wodoodporność: | Tak |
| Kolor: | Srebrny |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Zastosowanie: | Do anteny |
|---|---|
| Rodzaj uchwytu: | Zewnętrzny |
| Miejsce montażu: | Na dachu |
| Kompatybilność: | Uniwersalny |
| Wodoodporność: | Tak |
| Kolor: | Srebrny |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Zastosowanie: | Instalacja anteny RTK |
|---|---|
| Rodzaj: | Uchwyt zaciskowy do anteny RTK robota koszącego |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Zastosowanie: | Antena |
|---|---|
| Kolor: | Srebrny |
| Rodzaj: | |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
| Typ: | Antenowy |
| Przeznaczenie: | Antena |
| Zastosowanie: | Antena |
|---|---|
| Kolor: | Srebrny |
| Rodzaj: | |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
| Typ: | Antenowy |
| Przeznaczenie: | Antena |
| Kolor: | Biało-czarny |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Błyski odstraszające intruzów, Funkcja patrolu, Noktowizor kolorowy, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie pojazdów... |
| Łączność: | LAN 10/100 Mb/s, Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| Kamera: | 5 Mpix, 2880 x 1620 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6, Ogniskowa 2.8 mm,Ogniskowa 6 mm, Stałoogniskowy |
| Kolor: | Biało-czarny |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Konfigurowalny region, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie pojazdów, Wykrywanie przekroczenia linii... |
| Łączność: | LAN 10/100 Mb/s, Wi-Fi 6 (2.4 GHz) |
| Kamera: | 4 Mpix, 2560 x 1440 px, Przetwornik CMOS, Ogniskowa 3.6 mm, Stałoogniskowy |
| Kolor: | Biało-czarny |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Konfigurowalny region, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie pojazdów, Wykrywanie przekroczenia linii, Wykrywanie wtargnięcia... |
| Łączność: | LAN 10/100/1000 Mb/s, Wi-Fi 6 (802.11 b/g/n/ax) |
| Kamera: | 5 Mpix,5 Mpix (dolny obiektyw), 2880 x 1620 px,2880 x 1620 (dolny obiektyw) px, Przetwornik CMOS, Ogniskowa 3.6 mm... |
| Kolor: | Biało-czarny |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Funkcja PoE, Konfigurowalny region, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie pojazdów, Wykrywanie przekroczenia linii... |
| Łączność: | LAN 10/100/1000 Mb/s, Wi-Fi 6 (802.11 b/g/n/ax) |
| Kamera: | 8 Mpix, 3840 x 2160 px, Przetwornik CMOS, Ogniskowa 3.6 mm, Stałoogniskowy |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Możliwość zapisu do NVR, Możliwość zapisu w chmurze - Cloud Storage, Noktowizor kolorowy, ONVIF, Powiadomienia Push... |
| Łączność: | Wi-Fi 6 (802.11 b/g/n/ac/ax) |
| Kamera: | 3 Mpix, 2304 x 1296 px, Przetwornik CMOS, Ogniskowa 3.6 mm, Stałoogniskowy |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Dźwięk odstraszający intruzów, Nagrywanie w chmurze, Noktowizja, Obsługa ładowania akumulatora z panelu słonecznego... |
| Łączność: | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| Kamera: | 3 Mpix, 2304 x 1296 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/2.0, Ogniskowa 3.1 mm |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Antena: | |
| Rodzaj anteny: | |
| Przeznaczenie anteny: | , |
| Odbiór sygnału: | DAB+, DVB-T, DVB-T2, UHF, VHF |
| Typ anteny: | |
| Tak |
| Zasilanie: | 5 V |
|---|---|
| Antena: | |
| Rodzaj anteny: | |
| Przeznaczenie anteny: | |
| Odbiór sygnału: | DVB-T, DVB-T2 |
| Typ anteny: | |
| Tak |
| Zastosowanie: | 5G, xDSL |
|---|---|
| Rodzaj urządzenia: | Router bezprzewodowy z modemem 5G |
| Maksymalna prędkość transmisji bezprzewodowej [Mb/s]: | 1501 |
| Częstotliwość pracy: | 2.4/5 Ghz (DualBand) |
| Obsługiwane standardy: | 5G, 802.3 at, 802.3 i, 802.3 u, Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Wejście na kartę SIM: | Tak |
| Tak |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Antena: | |
| Rodzaj anteny: | |
| Przeznaczenie anteny: | , |
| Odbiór sygnału: | DAB, DVB-T, DVB-T2, UHF, VHF |
| Typ anteny: | |
| Tak |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Antena: | |
| Rodzaj anteny: | |
| Przeznaczenie anteny: | |
| Odbiór sygnału: | DVB-T, DVB-T2 |
| Typ anteny: | |
| Nie |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Antena: | |
| Rodzaj anteny: | |
| Przeznaczenie anteny: | , |
| Odbiór sygnału: | DAB, DAB+, DVB-T, DVB-T2, FM, UHF, VHF |
| Typ anteny: | |
| Tak |
| Rodzaj: | Adapter antenowy |
|---|---|
| Marka samochodu: | VW, Skoda, Audi, Fiat, Mercedes, Seat |
| Model samochodu: | uniwersalny |
| Minimalna odległość od ściany/sufitu [mm]: | 20 |
|---|---|
| Typ uchwytu: | |
| Rozmiar ekranu [cal]: | 20 |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 5 |
| Standard VESA: | Brak |
| Sposób montażu: |