- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (2)
AGD (217)
AGD do zabudowy (212)
AGD małe (439)
Komputery i tablety (3)
Smartfony i zegarki (3)
Foto i kamery (5)
Rowery i hulajnogi (5)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Zestaw wierteł |
|---|---|
| Typ: | Spiralne |
| Typ mocowania: | Cylindryczny (walcowy) |
| Zastosowanie: | Do stali |
| Średnica [mm]: | 1, 1.5, 2, 2.5, 3, 3.5, 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12.5, 13 |
| Długość całkowita [mm]: | 34, 40, 49, 57, 61, 70, 75, 80, 86, 93, 101, 109, 117, 125, 133, 142, 151 |
| Opakowanie: | Organizer |
| Walcowy | |
| Długość robocza [mm]: | 12, 18, 24, 30, 33, 39, 43, 47, 52, 57, 63, 69, 75, 81, 87, 94, 101 |
| Materiał: | Stal HSS-G |
| Rodzaj zestawu: | Zestaw wierteł i dłut |
|---|---|
| Rodzaj końcówek: | Wiertła i dłuta |
| Liczba elementów: | 11 |
| Opakowanie: | Walizka |
| Rodzaj: | Wiertło |
|---|---|
| Typ: | Spiralne |
| Typ mocowania: | Cylindryczny (walcowy) |
| Zastosowanie: | Do betonu, Do cegły, Do ceramiki, Do drewna, Do metalu |
| Średnica [mm]: | 7 |
| Długość całkowita [mm]: | 150 |
| Opakowanie: | Torebka foliowa z kartonikiem |
| Cylindryczny | |
| Długość robocza [mm]: | 90 |
| Materiał: | Węglik spiekany |
| Rodzaj: | Wiertło |
|---|---|
| Typ: | Spiralne |
| Typ mocowania: | Cylindryczny (walcowy) |
| Zastosowanie: | Do betonu, Do cegły, Do drewna, Do metalu |
| Średnica [mm]: | 5.5 |
| Długość całkowita [mm]: | 150 |
| Opakowanie: | Torebka foliowa z kartonikiem |
| Cylindryczny | |
| Długość robocza [mm]: | 100 |
| Materiał: | Węglik spiekany |
| Rodzaj: | Wiertło |
|---|---|
| Typ: | Spiralne |
| Typ mocowania: | Cylindryczny (walcowy) |
| Zastosowanie: | Do betonu, Do cegły, Do ceramiki, Do drewna, Do metalu |
| Średnica [mm]: | 8 |
| Długość całkowita [mm]: | 150 |
| Opakowanie: | Torebka foliowa z kartonikiem |
| Cylindryczny | |
| Długość robocza [mm]: | 90 |
| Materiał: | Węglik spiekany |
| Rodzaj: | Wiertło |
|---|---|
| Typ: | Łopatkowe |
| Typ mocowania: | Cylindryczny (walcowy) |
| Zastosowanie: | Do ceramiki |
| Średnica [mm]: | 16 |
| Długość całkowita [mm]: | 90 |
| Opakowanie: | Torebka foliowa z kartonikiem |
| Cylindryczny | |
| Materiał: | Węglik spiekany |
| Rodzaj: | Wiertło |
|---|---|
| Typ: | Punktowe |
| Typ mocowania: | Cylindryczny (walcowy) |
| Zastosowanie: | Do ceramiki, Do szkła |
| Średnica [mm]: | 5.5 |
| Długość całkowita [mm]: | 70 |
| Opakowanie: | Torebka foliowa z kartonikiem |
| Cylindryczny | |
| Materiał: | Węglik spiekany |
| Rodzaj: | Zestaw wierteł |
|---|---|
| Typ: | Spiralne |
| Typ mocowania: | Cylindryczny (walcowy) |
| Zastosowanie: | Do betonu, Do cegły, Do drewna, Do tworzyw sztucznych |
| Średnica [mm]: | 10 |
| Długość całkowita [mm]: | 120 |
| Opakowanie: | Pudełko |
| Cylindryczny | |
| Długość robocza [mm]: | 80 |
| Materiał: | Stal narzędziowa, Węglik spiekany |
| Rodzaj: | Wiertło |
|---|---|
| Typ: | Spiralne |
| Typ mocowania: | Cylindryczny (walcowy) |
| Zastosowanie: | Do ceramiki |
| Średnica [mm]: | 6 |
| Długość całkowita [mm]: | 80 |
| Opakowanie: | Torebka foliowa z kartonikiem |
| Cylindryczny | |
| Materiał: | Węglik wolframu |
| Rodzaj: | Wiertło |
|---|---|
| Typ: | Spiralne |
| Typ mocowania: | Cylindryczny (walcowy) |
| Zastosowanie: | Do drewna, Do metalu, Do tworzyw sztucznych |
| Średnica [mm]: | 16 |
| Długość całkowita [mm]: | 200 |
| Materiał: | Węglik spiekany |
| Rodzaj: | Wiertło |
|---|---|
| Typ: | Spiralne |
| Typ mocowania: | Cylindryczny (walcowy) |
| Zastosowanie: | Do betonu, Do drewna, Do stali, Do tworzyw sztucznych |
| Średnica [mm]: | 3.5 |
| Długość całkowita [mm]: | 70 |
| Opakowanie: | Torebka foliowa z kartonikiem |
| Cylindryczny | |
| Długość robocza [mm]: | 40 |
| Materiał: | Węglik spiekany |
| Rodzaj: | Zestaw frezów do drewna |
|---|---|
| Typ: | Frez do drewna |
| Długość całkowita [mm]: | 51, 54, 55, 65 |
| Opakowanie: | Pudełko |
| Walcowy | |
| Długość robocza [mm]: | 10, 13, 14, 25 |
| Rodzaj produktu: | Worek |
|---|---|
| Dedykowany rodzaj odkurzacza: | Warsztatowy |
| Typ worka: | Włókninowy |
| Typ filtra: | Workowy |
| Rodzaj mocowania: | Z płytką mocującą |
| Pojemność [l]: | 8 |
| Informacje dodatkowe: | Do pracy na sucho, Klasa pyłu M, Odporne na rozdarcie, Skuteczne zbieranie kurzu i zanieczyszczeń, Trójwarstwowe |
| Model odkurzacza: | AdvancedVac 20 |
| Opakowanie: | Walizka |
|---|---|
| Typ uchwytu: | Zewnętrzny czworokątny 3/4" |
| Waga [kg]: | 3.2 |
| Funkcje: | Funkcja udaru, Dwa kierunki obrotów |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| 8 | |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 800 |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 1600 |
| Rodzaj produktu: | Worek |
|---|---|
| Dedykowany rodzaj odkurzacza: | Warsztatowy |
| Typ worka: | Papierowy |
| Rodzaj mocowania: | Z płytką mocującą |
| Pojemność [l]: | 8 |
| Informacje dodatkowe: | Do pracy na sucho, Odporne na rozdarcie, Skuteczne zbieranie kurzu i zanieczyszczeń |
| Model odkurzacza: | AdvancedVac 18 V |
| Opakowanie: | Karton |
|---|---|
| Typ uchwytu: | Samozaciskowy |
| Waga [kg]: | 0.92 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| 4 | |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 64 |
| Brak akumulatora w zestawie |
| Opakowanie: | Karton |
|---|---|
| Typ uchwytu: | Samozaciskowy |
| Waga [kg]: | 0.92 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| 4 | |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 64 |
| Brak akumulatora w zestawie |
| Opakowanie: | Walizka |
|---|---|
| Moc [W]: | 1040 |
| Waga [kg]: | 1.1 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 10000 - 30000 |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Blokada wrzeciona: | Tak |
| Przyłącze odsysania pyłu: | Tak |
| Opakowanie: | Walizka |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Opalarka |
| Moc [W]: | 2300 |
| Waga [kg]: | 0.67 |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Temperatura [st. C]: | 50 - 650 |
| Zużycie powietrza [l/min]: | 500 |
| Funkcja chłodzenia: | Tak |
| Opakowanie: | Kufer transportowy |
|---|---|
| Waga [kg]: | 2.6 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 11000 |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Blokada wrzeciona: | Nie |
| Przyłącze odsysania pyłu: | Tak |
| Opakowanie: | Walizka |
|---|---|
| Typ uchwytu: | 1/2" |
| Waga [kg]: | 1.7 |
| Funkcje: | Funkcja udaru, Dwa kierunki obrotów |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 0–800, 1500, 2400 |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 750 |
| Brak akumulatora w zestawie |
| Opakowanie: | Karton |
|---|---|
| Typ uchwytu: | 1/2" |
| Waga [kg]: | 1.7 |
| Funkcje: | Funkcja udaru, Dwa kierunki obrotów |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 0–800, 1500, 2400 |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 750 |
| Brak akumulatora w zestawie |
| Opakowanie: | Karton |
|---|---|
| Waga [kg]: | 2.6 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 11000 |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Blokada wrzeciona: | Nie |
| Przyłącze odsysania pyłu: | Nie |
| Opakowanie: | Walizka |
|---|---|
| Typ uchwytu: | Zewnętrzny czworokątny 1/2" |
| Waga [kg]: | 1.6 |
| Funkcje: | Funkcja udaru, Dwa kierunki obrotów |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Brak | |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 2300 |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 450 |
| Opakowanie: | Karton |
|---|---|
| Typ uchwytu: | Szybkomocujący |
| Waga [kg]: | 0.92 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Brak | |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 64 |
| Brak akumulatora w zestawie |
| Opakowanie: | Walizka |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Szlifierka kątowa |
| Waga [kg]: | 1.9 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| 5 | |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 9000 |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Średnica tarczy [mm]: | 125 |