- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (2)
AGD (217)
AGD do zabudowy (212)
AGD małe (439)
Komputery i tablety (3)
Smartfony i zegarki (3)
Foto i kamery (5)
Rowery i hulajnogi (5)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ: | Szczypce |
|---|---|
| Materiał: | Stal chromowo-wanadowa |
| Długość całkowita [mm]: | 180 |
| Zastosowanie: | Uniwersalne |
| Bity: | Tak |
|---|---|
| Grzechotka: | Tak |
| Końcówki wkrętakowe: | Tak |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 105 |
| Nasadki: | Tak |
| Walizka: | Tak |
| Liczba pomieszczeń: | 3 |
|---|---|
| Liczba jednostek wewnętrznych: | 3 |
| Liczba jednostek zewnętrznych: | 1 |
| Liczba poziomów mocy: | 3 |
| Zakres temperatur otoczenia dla pracy urządzenia w trybie chłodzenia: | -15 – 50 °C |
| Zakres temperatur otoczenia dla pracy urządzenia w trybie grzania: | -15 – 24 °C |
| Tryb pracy: | Auto, Chłodzenie, Grzanie, Osuszanie, Wentylacja |
| Funkcje: | Regulacja poziomów mocy, Regulacja prędkości nawiewu, Sterowanie za pomocą pilota, Oczyszczanie powietrza... |
| Funkcje dodatkowe: | Autodiagnoza, Automatyczny Restart, Funkcja Follow Me, Funkcja Sleep, Samoczyszczenie, Timer |
| 2 | |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 900 |
| Energia udaru [J]: | 1.5 |
| Typ uchwytu: | SDS+ |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Waga [kg]: | 1.6 |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Funkcje: | Funkcja udaru, Dwa kierunki obrotów |
|---|---|
| 8 | |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 2400 |
| Typ uchwytu: | 1/2" |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 750 |
| Typ: | Boczne, Wydłużone |
|---|---|
| Materiał: | Stal, Tworzywo sztuczne |
| Długość całkowita [mm]: | 160, 180, 200 |
| Zastosowanie: | Do cięcia, Uniwersalne |
| Typ: | Punktowe |
|---|---|
| Wykonanie: | Stal |
| Długość całkowita [mm]: | 70 |
| Zastosowanie: | Do ceramiki, Do szkła |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Cylindryczny | |
| Zastosowanie: | Do ceramiki |
| Średnica [mm]: | 5 |
| Materiał: | Węglik spiekany |
| Typ: | Punktowe |
|---|---|
| Wykonanie: | Stal |
| Długość całkowita [mm]: | 70 |
| Zastosowanie: | Do ceramiki, Do szkła |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Cylindryczny | |
| Zastosowanie: | Do ceramiki |
| Średnica [mm]: | 4 |
| Materiał: | Węglik spiekany |
| Typ: | Punktowe |
|---|---|
| Wykonanie: | Stal |
| Długość całkowita [mm]: | 70 |
| Zastosowanie: | Do ceramiki, Do szkła |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Cylindryczny | |
| Zastosowanie: | Do ceramiki |
| Średnica [mm]: | 3 |
| Materiał: | Stal |
| Funkcje: | Funkcja udaru, Dwa kierunki obrotów |
|---|---|
| 5 | |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 2400 |
| Typ uchwytu: | 1/2" |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 750 |
| 4 | |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Typ uchwytu: | Szybkomocujący |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 64 |
| Waga [kg]: | 0.92 |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Liczba biegów: | 2 |
| Funkcje: | Funkcja udaru, Dwa kierunki obrotów |
|---|---|
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 800, 2300, 3400 |
| Typ uchwytu: | 1/4 cala |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 220 |
| Waga [kg]: | 1 |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 10000 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 0.8 |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| Napięcie akumulatora [V]: | 12 |
| Średnica oscylacyjna [mm]: | 1.6 |
| 3 | |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 35 |
| Waga [kg]: | 0.77 |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Napięcie akumulatora [V]: | 12 |
| Liczba biegów: | 2 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 10000 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 0.8 |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| Napięcie akumulatora [V]: | 12 |
| Średnica oscylacyjna [mm]: | 1.6 |
| Funkcje: | Funkcja udaru, Dwa kierunki obrotów |
|---|---|
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 3400 |
| Typ uchwytu: | Wewnętrzny sześciokątny 1/4" |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 200 |
| Waga [kg]: | 1.1 |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| Materiał uchwytu: | Guma |
|---|---|
| Materiał trzonka: | Stal szlachetna |
| Liczba zębów [szt]: | 3 |
| Waga [g]: | 250 |
| Długość całkowita [cm]: | 33.8 |
| Szerokość [cm]: | 7.1 |
| Funkcje: | Regulacja prędkości |
|---|---|
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 600 |
| Waga [kg]: | 2.9 |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| Liczba biegów: | 3 |
| Ilość mieszadeł: | 0 |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 63 |
| Waga [kg]: | 1.06 |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Liczba biegów: | 2 |
| 5 | |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 63 |
| Waga [kg]: | 1.06 |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Liczba biegów: | 2 |
| 5 | |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 65 |
| Waga [kg]: | 1.12 |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Liczba biegów: | 2 |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 65 |
| Waga [kg]: | 1.12 |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Liczba biegów: | 2 |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 65 |
| Waga [kg]: | 1.12 |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Liczba biegów: | 2 |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 63 |
| Waga [kg]: | 1.06 |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Liczba biegów: | 2 |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
|---|---|
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 10000 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Waga [kg]: | 1.5 |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Średnica oscylacyjna [mm]: | 3 |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczny wyłącznik, Funkcja Drop Control, Hamulec wybiegowy, Zabezpieczenie przed odrzutem... |
|---|---|
| 4 | |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 9000 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 1.7 |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Średnica tarczy [mm]: | 125 |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczny wyłącznik, Zabezpieczenie przed odrzutem, Zabezpieczenie przed ponownym rozruchem |
|---|---|
| 5 | |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 11000 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Waga [kg]: | 1.6 |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Średnica tarczy [mm]: | 125 |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczny wyłącznik, Zabezpieczenie przed odrzutem, Zabezpieczenie przed ponownym rozruchem |
|---|---|
| 4 | |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 11000 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Waga [kg]: | 1.6 |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Średnica tarczy [mm]: | 125 |