- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (2)
AGD (217)
AGD do zabudowy (212)
AGD małe (439)
Komputery i tablety (3)
Smartfony i zegarki (3)
Foto i kamery (5)
Rowery i hulajnogi (5)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 2000 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 1300 |
| Średnica tarczy [mm]: | 355 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Waga [kg]: | 19.8 |
| Kompatybilność seria: | GBA 18V, ProCore 18V |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 2200 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 5000 |
| Średnica tarczy [mm]: | 235 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 7.8 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe, Bateryjne |
|---|---|
| Rodzaj: | Laser liniowy |
| Długość [cm]: | 12.9 |
| Dokładność pomiaru [mm]: | +/- 0.3 |
| Waga [g]: | 560 |
| Rodzaj: | Wkład do skrzynki narzędziowej |
|---|---|
| Uchwyt: | Nie |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Długość całkowita [mm]: | 400 |
| Waga [kg]: | 0.3 |
| Zastosowanie: | Do elektronarzędzi |
| Zasilanie: | Bateryjne |
|---|---|
| Rodzaj: | Miernik cęgowy |
| Pomiar elektroniczny: | Tak |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Długość całkowita [mm]: | 232 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj: | Wkład do skrzynki narzędziowej |
|---|---|
| Uchwyt: | Nie |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Długość całkowita [mm]: | 417 |
| Waga [kg]: | 0.3 |
| Zastosowanie: | Do elektronarzędzi |
| Zasilanie: | Akumulatorowe, Sieciowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 100 |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Napięcie [V]: | 18 |
| Strumień światła [lm]: | 7500 |
| Materiał: | Stal S2 |
|---|---|
| Magnetyczna końcówka: | Nie |
| Długość całkowita [mm]: | 235 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 900 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| 2 | |
| Typ uchwytu: | SDS+ |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Waga [kg]: | 1.8 |
| Kompatybilność seria: | 18V |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 1250 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Napięcie akumulatora [V]: | 230 |
| Waga [kg]: | 3.7 |
| Maksymalna głębokość cięcia w stali [mm]: | 20 |
| Maksymalna głębokość cięcia w drewnie [mm]: | 220 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 9000 |
| Średnica tarczy [mm]: | 125 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Waga [kg]: | 1.9 |
| Kompatybilność seria: | Flexible Power System 18V |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 950 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Typ uchwytu: | SDS+ |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Waga [kg]: | 3.3 |
| Kompatybilność seria: | 18V |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 950 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Typ uchwytu: | SDS+ |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Waga [kg]: | 3.3 |
| Kompatybilność seria: | 18V |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 950 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| 8 | |
| Typ uchwytu: | SDS+ |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Waga [kg]: | 3.3 |
| Kompatybilność seria: | 18V |
| Rodzaj: | Nóż |
|---|---|
| Długość całkowita [mm]: | 215 |
| Materiał ostrza: | Stal |
| Materiał uchwytu/rączki: | Tworzywo sztuczne |
| Liczba ostrzy [szt]: | 1 |
| Antypoślizgowy uchwyt: | Tak |
| Zastosowanie: | Do cięcia |
| Waga [g]: | 650 |
|---|---|
| Napięcie [V]: | 18 |
| Wskaźnik naładowania: | Nie |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Kompatybilność seria: | Bosch 18V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 8 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 1400 |
| Średnica tarczy [mm]: | 77 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 12 |
| Waga [kg]: | 1.3 |
| Kompatybilność seria: | GBA 12V |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 8000 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 12 |
| Waga [kg]: | 0.52 |
| Kompatybilność seria: | GBA 12V |
| Średnica oscylacyjna [mm]: | 77 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 2200 |
| Średnica tarczy [mm]: | 77 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 12 |
| Waga [kg]: | 0.79 |
| Kompatybilność seria: | GBA 12V |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 7000 |
| Średnica tarczy [mm]: | 125 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 12 |
| Waga [kg]: | 1.5 |
| Kompatybilność seria: | GBA 12V |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 8000 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 12 |
| Waga [kg]: | 0.44 |
| Kompatybilność seria: | GBA 12V |
| Średnica oscylacyjna [mm]: | 3 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 8000 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 12 |
| Waga [kg]: | 0.44 |
| Kompatybilność seria: | Professional 12V |
| Średnica oscylacyjna [mm]: | 5 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 400 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Brak | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Waga [kg]: | 3.1 |
| Kompatybilność seria: | 18V |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 400 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Waga [kg]: | 0.9 |
| Kompatybilność seria: | 18V |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 400 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Typ uchwytu: | 3/8" |
| Funkcje: | Dwa kierunki obrotów |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Waga [kg]: | 0.9 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 1050 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| 4 | |
| Typ uchwytu: | SDS+ |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Waga [kg]: | 2.6 |
| Kompatybilność seria: | GBH 18V |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 900 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| 4 | |
| Typ uchwytu: | SDS+ |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Waga [kg]: | 1.6 |
| Kompatybilność seria: | GBH 18V |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 900 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| 2 | |
| Typ uchwytu: | SDS+ |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Waga [kg]: | 1.6 |
| Kompatybilność seria: | GBH 18V |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 900 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| 2 | |
| Typ uchwytu: | SDS+ |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Waga [kg]: | 1.8 |
| Kompatybilność seria: | GBH 18V |