- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (2)
AGD (199)
AGD do zabudowy (212)
AGD małe (439)
Komputery i tablety (3)
Foto i kamery (5)
Rowery i hulajnogi (5)
Fitness i sport (14)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Napięcie akumulatora [V]: | 12 |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.2 |
| Maksymalna głębokość cięcia w stali [mm]: | 50 |
| Maksymalna głębokość cięcia w drewnie [mm]: | 65 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Rodzaj produktu: | Piła szablasta |
| Typ: | Piła szablasta |
| Opakowanie: | Karton |
| Kompatybilność seria: | Professional 12V |
| Moc [W]: | 1700 |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Waga [kg]: | 11.9 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 220 |
| Energia udaru [J]: | 19 |
| Typ uchwytu: | SDS Max |
| Funkcje: | Regulacja prędkości |
| Maksymalna średnica wiercenia w betonie [mm]: | 150 |
| Moc [W]: | 600 |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Waga [kg]: | 1.4 |
| Przeznaczenie: | Do użytku profesjonalnego |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 30000 |
| Opakowanie: | Karton |
| Moc [W]: | 1500 |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Waga [kg]: | 4.8 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 1800 |
| Typ uchwytu: | Kluczykowy |
| Funkcje: | Funkcja udaru, Dwa kierunki obrotów, Ograniczenie głębokości |
| Moc [W]: | 650 |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Waga [kg]: | 2.3 |
| Maksymalna głębokość cięcia w stali [mm]: | 10 |
| Maksymalna głębokość cięcia w drewnie [mm]: | 90 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Rodzaj produktu: | Wyrzynarka |
| Typ: | Do aluminium, Do drewna, Do stali |
| Opakowanie: | Walizka |
| Napięcie akumulatora [V]: | 12 |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.5 |
| Maksymalna głębokość cięcia w stali [mm]: | 3 |
| Maksymalna głębokość cięcia w drewnie [mm]: | 70 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Rodzaj produktu: | Wyrzynarka |
| Typ: | Do aluminium, Do drewna, Do stali |
| Opakowanie: | Karton |
| Kompatybilność seria: | Professional 12V |
| Moc [W]: | 1200 |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Waga [kg]: | 3.9 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 5600 |
| Rodzaj produktu: | Piła tarczowa |
| Opakowanie: | Karton |
| Moc [W]: | 1400 |
|---|---|
| Waga [kg]: | 3.5 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 28000 |
| Blokada wrzeciona: | Tak |
| Przyłącze odsysania pyłu: | Tak |
| Opakowanie: | Walizka |
| Moc [W]: | 750 |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 16500 |
| Szerokość strugania [mm]: | 82 |
| Opakowanie: | Walizka |
| Przeznaczenie: | Do betonu, Do cegły, Do dachówki |
|---|---|
| Rodzaj: | Tarcza do cięcia |
| Średnica otworu [mm]: | 22.23 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Grubość tarczy [mm]: | 2.6 |
| Wykonanie: | Stal z nasypem diamentowym |
| Przeznaczenie: | Do walizki narzędziowej |
|---|---|
| Rodzaj: | Wkład do walizki |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj produktu: | Wkład do walizki |
| Zastosowanie: | Do walizki narzędziowej |
| Przeznaczenie: | Do ogrodu |
|---|---|
| Rodzaj: | Rękawice |
| Typ: | Ogrodowe |
| Zastosowanie: | Do ogrodu |
| Rozmiar: | XL |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Wodoodporność: | Nie |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Waga [kg]: | 5.7 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 950 |
| Funkcje: | Funkcja udaru, Dwa kierunki obrotów |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 300, 600 |
| Opakowanie: | Walizka |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Waga [kg]: | 7.3 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 1260 |
| Typ uchwytu: | Zewnętrzny czworokątny 1/2" |
| Funkcje: | Funkcja udaru, Dwa kierunki obrotów |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 1000 |
| Moc [W]: | 1200 |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Waga [kg]: | 5.3 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 1000 |
| Funkcje: | Mieszadło, Regulacja prędkości |
| Rodzaj produktu: | Mieszarka |
| Liczba biegów: | 1 |
| Ilość mieszadeł: | 1 |
| Opakowanie: | Karton |
| Moc [W]: | 1800 |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Waga [kg]: | 7.2 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 1050 |
| Funkcje: | Mieszadło, Regulacja prędkości |
| Rodzaj produktu: | Mieszadło |
| Liczba biegów: | 2 |
| Ilość mieszadeł: | 1 |
| Opakowanie: | Karton |
| Moc [W]: | 750 |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Waga [kg]: | 2.4 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 3000 |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
| Rodzaj produktu: | Wiertarka |
| Typ: | Wiertarka bezudarowa |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 39.5 / 12.5 |
| Liczba biegów: | 2 |
| Opakowanie: | Karton |
| Moc [W]: | 1700 |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Waga [kg]: | 11.4 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 1700 |
| Energia udaru [J]: | 23 |
| Typ uchwytu: | SDS Max |
| Funkcje: | Regulacja prędkości |
| Rodzaj produktu: | Młot wyburzeniowy |
| Moc [W]: | 1700 |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Waga [kg]: | 11.9 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 220 |
| Energia udaru [J]: | 19 |
| Typ uchwytu: | SDS Max |
| Funkcje: | Dwa kierunki obrotów, Regulacja prędkości |
| Maksymalna średnica wiercenia w betonie [mm]: | 52 |
| Rodzaj produktu: | Młot udarowo-obrotowy |
| Moc [W]: | 800 |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Waga [kg]: | 3.6 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 900 |
| Energia udaru [J]: | 3.1 |
| Typ uchwytu: | SDS+ |
| Funkcje: | Dwa kierunki obrotów, Regulacja prędkości |
| Maksymalna średnica wiercenia w betonie [mm]: | 28 |
| Moc [W]: | 880 |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Waga [kg]: | 3.1 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 900 |
| Energia udaru [J]: | 3.2 |
| Typ uchwytu: | SDS+ |
| Funkcje: | Dwa kierunki obrotów, Regulacja prędkości |
| Maksymalna średnica wiercenia w betonie [mm]: | 28 |
| Napięcie [V]: | 14.4, 18, 36 |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Nie |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Kompatybilność seria: | Professional 14.4V, Professional 18V, Professional 36V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 8 |
| Waga [g]: | 900 |
| Napięcie akumulatora [V]: | 36 |
|---|---|
| Typ: | Li-Ion |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Kompatybilność seria: | GBA 36V |
| Czas ładowania [min]: | 55 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 90, 130 |
| Przeznaczenie: | Do wiertarek i wkrętarek |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj produktu: | Uchwyt wiertarski |
| Przeznaczenie: | Do elektronarzędzi |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj produktu: | Dynamometryczny adapter elektroniczny |
| Przeznaczenie: | Do użytku domowego |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj produktu: | Adapter do elektronarzędzi |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.6 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 32 |
| Liczba biegów: | 2 |
| Opakowanie: | Karton |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Moc [W]: | 1500 |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Waga [kg]: | 2.6 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 9300 |
| Rodzaj produktu: | Szlifierka do betonu |
| Opakowanie: | Walizka |