- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (8)
Foto i kamery (4)
Fitness i sport (3)
Warsztat i ogród (759)
Outlet (5)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 1400 |
| Średnica tarczy [mm]: | 85 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Rodzaj produktu: | Piła tarczowa |
| Waga [kg]: | 1.4 |
| Opakowanie: | Karton |
| Kompatybilność seria: | Professional 12V |
| Prowadnica: | Nie |
| Przeznaczenie: | Do prac remontowo-budowlanych |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj: | Zasysacz pyłu |
| Zastosowanie: | Do prac remontowo-budowlanych |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 850 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 14000 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Szerokość strugania [mm]: | 80 |
| Opakowanie: | Walizka |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 1700 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 220 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Rodzaj produktu: | Młot udarowo-obrotowy |
| Energia udaru [J]: | 19 |
| Maksymalna średnica wiercenia w betonie [mm]: | 150 |
| Waga [kg]: | 11.9 |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 600 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 30000 |
| Przeznaczenie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 1.4 |
| Opakowanie: | Karton |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 1500 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 1800 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Rodzaj produktu: | Wiertarka udarowa |
| Maksymalna średnica wiercenia w betonie [mm]: | 82 |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 5 |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 650 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Rodzaj produktu: | Wyrzynarka |
| Maksymalna prędkość brzeszczotu [skok/min]: | 3100 |
| Długość skoku [mm]: | 26 |
| Waga [kg]: | 2.3 |
| Opakowanie: | Walizka |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Rodzaj produktu: | Wyrzynarka |
| Maksymalna prędkość brzeszczotu [skok/min]: | 2800 |
| Długość skoku [mm]: | 18 |
| Waga [kg]: | 1.5 |
| Opakowanie: | Karton |
| Kompatybilność seria: | Professional 12V |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 950 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 300, 600 |
| Waga [kg]: | 5.7 |
| Opakowanie: | Walizka |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 1260 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 1000 |
| Waga [kg]: | 7.3 |
| Opakowanie: | Walizka |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 1200 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 1000 |
| Rodzaj produktu: | Mieszarka |
| Waga [kg]: | 5.3 |
| Liczba biegów: | 1 |
| Ilość mieszadeł: | 1 |
| Opakowanie: | Karton |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 1800 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 1050 |
| Rodzaj produktu: | Mieszadło |
| Waga [kg]: | 7.2 |
| Liczba biegów: | 2 |
| Ilość mieszadeł: | 1 |
| Opakowanie: | Karton |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 750 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 3000 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Rodzaj produktu: | Wiertarka |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 39.5 / 12.5 |
| Waga [kg]: | 2.4 |
| Liczba biegów: | 2 |
| Opakowanie: | Karton |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 1700 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 1700 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Rodzaj produktu: | Młot wyburzeniowy |
| Energia udaru [J]: | 23 |
| Waga [kg]: | 11.4 |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 1700 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 220 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Rodzaj produktu: | Młot udarowo-obrotowy |
| Energia udaru [J]: | 19 |
| Maksymalna średnica wiercenia w betonie [mm]: | 52 |
| Waga [kg]: | 11.9 |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 800 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 900 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Rodzaj produktu: | Młot udarowo-obrotowy |
| Energia udaru [J]: | 3.1 |
| Maksymalna średnica wiercenia w betonie [mm]: | 28 |
| Waga [kg]: | 3.6 |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 880 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 900 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Rodzaj produktu: | Młot udarowo-obrotowy |
| Energia udaru [J]: | 3.2 |
| Maksymalna średnica wiercenia w betonie [mm]: | 28 |
| Waga [kg]: | 3.1 |
| Napięcie [V]: | 14.4, 18, 36 |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Nie |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Kompatybilność seria: | Professional 14.4V, Professional 18V, Professional 36V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 8 |
| Przeznaczenie: | Do elektronarzędzi |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Dynamometryczny adapter elektroniczny |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 1500 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 9300 |
| Średnica tarczy [mm]: | 125 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Rodzaj produktu: | Szlifierka do betonu |
| Waga [kg]: | 2.6 |
| Opakowanie: | Walizka |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 650 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 30000 |
| Przeznaczenie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 1.4 |
| Opakowanie: | Karton |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 720 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 11000 |
| Średnica tarczy [mm]: | 115 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Rodzaj produktu: | Szlifierka kątowa |
| Waga [kg]: | 1.9 |
| Opakowanie: | Karton |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Waga [kg]: | 20.4 |
| Ciśnienie maksymalne [bar]: | 160 |
| Długość węża [m]: | 8 |
| Wydajność tłoczenia [litr/h]: | 522 |
| Zbiornik na detergent: | Nie |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Funkcja podgrzewania wody: | Nie |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Waga [kg]: | 23.6 |
| Ciśnienie maksymalne [bar]: | 160 |
| Długość węża [m]: | 10 |
| Wydajność tłoczenia [litr/h]: | 520 |
| Zbiornik na detergent: | Nie |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Funkcja podgrzewania wody: | Nie |
| Waga [kg]: | 6.3 |
|---|---|
| Rodzaj: | Mobilny stół warsztatowy |
| Nośność [kg]: | 60 |
| Materiał stelażu: | Stal |
| Wymiary [cm]: | 45 x 52 x 60.2 |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 1800 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 3650 |
| Średnica tarczy [mm]: | 254 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Rodzaj produktu: | Piła stołowa |
| Waga [kg]: | 26 |
| Opakowanie: | Karton |
| Prowadnica: | Tak |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 2100 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 3200 |
| Średnica tarczy [mm]: | 254 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Rodzaj produktu: | Piła stołowa |
| Waga [kg]: | 35 |
| Opakowanie: | Karton |
| Prowadnica: | Tak |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 350 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Rodzaj produktu: | Wyrzynarka |
| Maksymalna prędkość brzeszczotu [skok/min]: | 3500 |
| Długość skoku [mm]: | 10 |
| Waga [kg]: | 1.6 |
| Opakowanie: | Karton |
| Przeznaczenie: | Do elektronarzędzi |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Zestaw akcesoriów |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Rodzaj: | Szyna prowadząca |