- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (8)
Foto i kamery (4)
Fitness i sport (3)
Warsztat i ogród (759)
Outlet (5)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Napięcie [V]: | 14.4, 18 |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Kompatybilność seria: | Professional 14.4V, Professional 18V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 8 |
| Waga [g]: | 700 |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 1600 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 5500 |
| Średnica tarczy [mm]: | 216 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Prowadnica: | Tak |
| Waga [kg]: | 17.3 |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Rodzaj produktu: | Piła ukosowa |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 1400 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 9300 |
| Średnica tarczy [mm]: | 150 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Prowadnica: | Nie |
| Waga [kg]: | 4.7 |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Rodzaj produktu: | Bruzdownica |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 800 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Długość skoku [mm]: | 26 |
| Typ brzeszczotu: | Z uchwytem typu T |
| Waga [kg]: | 2.3 |
| Typ: | Do aluminium, Do drewna, Do stali |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Rodzaj produktu: | Wyrzynarka |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 1400 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 5500 |
| Średnica tarczy [mm]: | 216 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Prowadnica: | Nie |
| Waga [kg]: | 13.5 |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Rodzaj produktu: | Piła ukosowa |
| Kompatybilność seria: | Professional 10.8V |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1 |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Napięcie [V]: | 18 |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | Bosch Professional 18V |
| Rodzaj: | Nożyce do żywopłotu |
| Kolor: | Niebiesko-czarny |
| Kompatybilność seria: | Bosch Professional 12V |
|---|---|
| Rodzaj: | Sekator do gałęzi |
| Kolor: | Niebiesko-czarny |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 0.83 |
| Typ: | Akumulatorowy |
| Wysięgnik: | Nie |
| Antypoślizgowy uchwyt: | Tak |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Kompatybilność seria: | Professional 18V |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 10000 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 1.1 |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Średnica oscylacyjna [mm]: | 1.6 |
| Kompatybilność seria: | GBA 18V |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Długość skoku [mm]: | 20 |
| Typ brzeszczotu: | Z uchwytem typu T |
| Waga [kg]: | 1.6 |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Rodzaj produktu: | Wyrzynarka akumulatorowa |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 200 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 12000 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 1.6 |
| Średnica oscylacyjna [mm]: | 2 |
| Kompatybilność seria: | GBA 12V |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 2200 |
| Średnica tarczy [mm]: | 77 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 0.79 |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 240 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 15000 |
| Średnica tarczy [mm]: | 50 |
| Przeznaczenie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 0.53 |
| Typ: | Szlifierka |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| 3 | |
| Rodzaj produktu: | Miniszlifierka |
| Rodzaj: | Laser obrotowy |
|---|---|
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Długość [cm]: | 18.3 |
| Dokładność pomiaru [mm]: | +/- 2.4 |
| Waga [g]: | 2000 |
| Kompatybilność seria: | Bosch Professional 18V |
|---|---|
| Waga [kg]: | 27.7 |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| 30 - 70 | |
| 460 | |
| Centralna (6-stopniowa) | |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| Kompatybilność seria: | GBA 18V, ProCore 18V |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 3000-9000 |
| Średnica tarczy [mm]: | 125 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 1.7 |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| 4 | |
| Rodzaj produktu: | Szlifierka kątowa |
| Kompatybilność seria: | GBA 18V, ProCore 18V |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 11000 |
| Średnica tarczy [mm]: | 125 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 1.6 |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Rodzaj produktu: | Szlifierka kątowa |
| Kompatybilność seria: | GBA 18V, ProCore 18V, Professional 18V |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 2800 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 1.5 |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 215 |
| Typ uchwytu: | Wewnętrzny sześciokątny 1/4", Zewnętrzny czworokątny 1/2" |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | BA 3.7V |
| Typ: | Li-Ion |
| Waga [g]: | 80 |
| 3 | |
| Czas ładowania [min]: | 210 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Kompatybilność seria: | Bosch 18V |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 3300 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 1 |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 215 |
| Typ uchwytu: | Wewnętrzny sześciokątny 1/4" |
| Kompatybilność seria: | GBA 18V, ProCore 18V, Professional 18V |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 2800 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 1.1 |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 215 |
| Typ uchwytu: | Wewnętrzny sześciokątny 1/4", Zewnętrzny czworokątny 1/2" |
| Kompatybilność seria: | Bosch 18V |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 5200 |
| Średnica tarczy [mm]: | 216 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Prowadnica: | Tak |
| Waga [kg]: | 16.8 |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Rodzaj produktu: | Piła ukosowa |
| Rodzaj: | Zestaw kluczy Torx |
|---|---|
| Materiał: | Stal S2 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 9 |
| Grzechotka: | Nie |
| Rozmiar klucza: | TX10, TX15, TX20, TX25, TX27, TX30, TX40, TX45, TX50 |
| Przeznaczenie: | Do wiertarek akumulatorowych |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj produktu: | Przystawka |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 1200 |
| Przeznaczenie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 14 |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Rodzaj produktu: | Odkurzacz warsztatowy |
| Typ filtra: | Filtr fałdowy |
| Pojemność pojemnika/worka [l]: | 40 |
| Przyłącze odsysania pyłu: | Tak |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 850 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 3.6 |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Wymiary taśmy [mm]: | 533 x 75 |