- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (8)
Foto i kamery (4)
Fitness i sport (3)
Warsztat i ogród (759)
Outlet (5)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| 4 | |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 1050 |
| Energia udaru [J]: | 1.9 |
| Typ uchwytu: | SDS+ |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Funkcje: | Dwa kierunki obrotów, Regulacja prędkości |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Rodzaj produktu: | Młot udarowo-obrotowy |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| 4 | |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 20000 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Rodzaj produktu: | Narzędzie wielofunkcyjne |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Regulacja obrotów: | Tak |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
|---|---|
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Rodzaj produktu: | Opalarka |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Temperatura [st. C]: | 300, 500 |
| Waga [kg]: | 0.59 |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
|---|---|
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 980 |
| Energia udaru [J]: | 2.4 |
| Typ uchwytu: | SDS+ |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Funkcje: | Dwa kierunki obrotów, Regulacja prędkości |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Rodzaj produktu: | Młot udarowo-obrotowy |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Waga [kg]: | 2.9 |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
|---|---|
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 980 |
| Energia udaru [J]: | 2.4 |
| Typ uchwytu: | SDS+ |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Funkcje: | Dwa kierunki obrotów, Regulacja prędkości |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Rodzaj produktu: | Młot udarowo-obrotowy |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Waga [kg]: | 2.9 |
| 5 | |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 1750 |
| Typ uchwytu: | Zewnętrzny czworokątny 1/2" |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Funkcje: | Funkcja udaru, Dwa kierunki obrotów |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| 8 | |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 1750 |
| Typ uchwytu: | Zewnętrzny czworokątny 1/2" |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Funkcje: | Funkcja udaru, Dwa kierunki obrotów |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| 5 | |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 1750 |
| Typ uchwytu: | Zewnętrzny czworokątny 3/4" |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Funkcje: | Funkcja udaru, Dwa kierunki obrotów |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Moc [W]: | 650 |
|---|---|
| Silnik: | Szczotkowy |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 5000 |
| Typ uchwytu: | Wewnętrzny sześciokątny 1/4" |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Rodzaj produktu: | Wkrętarka |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Waga [kg]: | 1.4 |
| Przeznaczenie: | Do użytku profesjonalnego |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Odkurzacz przemysłowy |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Waga [kg]: | 4.7 |
| Typ filtra: | Filtr fałdowany z celulozy |
| Pojemność pojemnika/worka [l]: | 10 |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Typ uchwytu: | Samozaciskowy |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Waga [kg]: | 0.72 |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Typ uchwytu: | Sześciokątny |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Waga [kg]: | 0.82 |
| Typ ogniw akumulatora: | Li-Ion |
| Rodzaj: | Mulitidetektor |
|---|---|
| Waga [kg]: | 0.5 |
| Wykrywane materiały: | Drewno, Metal, Przewody pod napięciem, Rury z tworzyw sztucznych (wypełnione wodą) |
| Pamięć danych: | Nie |
| Alarm: | Dźwiękowy |
| Kalibracja: | Fabryczna |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Rodzaj: | Kątomierz |
|---|---|
| Waga [kg]: | 1.5 |
| Materiał: | Aluminium |
| Zakres kąta: | 0 - 270° |
| Pomiar elektroniczny: | Tak |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Moc [W]: | 2300 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Rodzaj produktu: | Opalarka |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Temperatura [st. C]: | 650 |
| Waga [kg]: | 0.7 |
| Moc [W]: | 1800 |
|---|---|
| Silnik: | Szczotkowy |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 12000 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Rodzaj produktu: | Szlifierka kątowa |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Regulacja obrotów: | Tak |
| Waga [kg]: | 2.5 |
| Średnica tarczy [mm]: | 125 |
| 3 | |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 19500 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Rodzaj produktu: | Szlifierka kątowa |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Waga [kg]: | 0.7 |
| Średnica tarczy [mm]: | 76 |
| Moc [W]: | 600 |
|---|---|
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 3600 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Waga [kg]: | 15 |
| Średnica tarczy [mm]: | 200 |
| Moc silnika [W]: | 600 |
| Średnica tarczy szlifierskiej [mm]: | 200 |
| Moc [W]: | 180 |
|---|---|
| Silnik: | Szczotkowy |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 12000 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Rodzaj produktu: | Szlifierka oscylacyjna |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Waga [kg]: | 1.2 |
| Średnica oscylacyjna [mm]: | 1.6 |
| Moc [W]: | 710 |
|---|---|
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 18000 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Szerokość strugania [mm]: | 82 |