- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (33)
AGD (87)
AGD do zabudowy (16)
AGD małe (190)
Komputery i tablety (144)
Smartfony i zegarki (91)
Foto i kamery (10)
Gaming (5)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Dominujący kolor: | Brązowy |
|---|---|
| Typ: | Etui nakładka |
| Materiał: | Skóra syntetyczna, TPU |
| Marka telefonu: | Samsung |
| Seria telefonu: | Galaxy S |
| Model telefonu: | Galaxy S23+ 5G |
| Kompatybilność: | Samsung Galaxy S23+ 5G |
| Kolor: | |
|---|---|
| Typ: | |
| Wymiary wewnętrzne [cm]: | 11 x 7 x 4 |
| Zastosowanie: | Aparat fotograficzny |
| Przegrody wewnętrzne: | Nie |
| Dominujący kolor: | Brązowy |
|---|---|
| Typ: | Etui portfel, Etui z klapką, Etui z podstawką |
| Materiał: | Skóra syntetyczna, TPU |
| Marka telefonu: | Xiaomi |
| Seria telefonu: | Poco, Redmi Note |
| Model telefonu: | Poco X6 5G, Redmi Note 13 Pro 5G |
| Kompatybilność: | Xiaomi Poco X6 5G, Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G |
| Rodzaj: | Pasek |
|---|---|
| Kolor: | Brązowy |
| Materiał: | Skóra |
| Seria smartwatcha: | Galaxy Watch, Galaxy Watch 3, Gear, GTR, Haylou, Pace, Stratos, Vivoactive, Watch |
| Kompatybilność: | Huawei Watch GT, Huawei Watch GT 2 46 mm, Samsung Galaxy Watch 46 mm, Samsung Gear S3 |
| Kolor: | Brązowy |
|---|---|
| Materiał: | Polar |
| Rodzaj produktu: | Koc elektryczny |
| Funkcje dodatkowe: | Możliwość prania, Timer, Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Termostat: | Tak |
| Rodzaj: | Pasek |
|---|---|
| Kolor: | Brązowy |
| Materiał: | Skóra |
| Seria smartwatcha: | Apple Watch 8/9/10/11, Apple Watch SE 1/2/3, Apple Watch Ultra 1/2/3 |
| Kompatybilność: | Apple Watch 42 mm, Apple Watch 44 mm |
| Rodzaj: | Leżak |
|---|---|
| Kolor: | Brązowy |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Rozmiar po zmontowaniu [cm]: | 197 x 75 x 40.4, 38 x 38 x 36 |
| Składany: | Nie |
| Z daszkiem: | Nie |
| Kolor: | Brązowy |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Odłączany przewód |
| Dedykowane: | Dla DJ-ów, Dla graczy, PC, Studyjne |
| Nie | |
| Pasmo przenoszenia min. [Hz]: | 20 |
| Pasmo przenoszenia max. [Hz]: | 40000 |
| Regulacja głośności: | Nie |
| Wodoodporność: | Nie |
| Waga [g]: | 230 |
| Rodzaj: | Smartwatch |
|---|---|
| Tak | |
| Komunikacja: | 4G (LTE) |
| Android | |
| 1.43 | |
| Tak | |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Kolor: | Srebrny |
| Waga [g]: | 49 |
| Intel Core i5-8265U | |
| RAM - nadrzędny: | 8GB |
| Dysk SSD - nadrzędny: | 256GB |
| Ekran - nadrzędny: | 14", 1920 x 1080px, Matryca IPS |
| System operacyjny dla W11: | Windows 10 Professional |
| Szerokość [cm]: | 32 |
| Kolor: | Brązowy |
|---|---|
| Materiał: | Bawełna |
| Mocowanie: | Rama |
| Przegródki: | Nie |
| Na telefon: | Nie |
| Wodoodporność: | Nie |
| Waga [g]: | 100 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB, USB-C |
| Waga [g]: | 463 |
| Rodzaj: | Na białoryb, Na bolenia, Na brzana, Na jaź, Na kleni, Na okonia, Na pstrąga, Na sandacza, Na suma, Na szczupaka |
|---|---|
| Kolor: | Motor Oil Brown |
| Typ: | Ripper |
| Materiał: | Silikon |
| Długość [cm]: | 4.5 |
| Na spinning: | Tak |
| Waga [g]: | 0.75 |
| Rodzaj: | Szczotka |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
| Obszar zastosowania: | Dom, Ogród, Samochód |
| Kompatybilność: | K 2, K 3, K 4, K 5, K 6, K 7 |
Zakres od A do G
| Kolor producenta: | Czarny |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Oświetlenie LED |
| 142.4 x 54 x 56 | |
| 199 kWh = 228.85 zł | |
| Pełny No Frost | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Dodatkowe płukanie |
| Funkcje: | Funkcje parowe, Silnik inwerterowy, Wyświetlacz elektroniczny |
| 45 x 60 x 84 | |
| 50 | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Kolor producenta: | Czarny |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Oświetlenie LED, Regulacja temperatury, Regulowane nóżki z przodu |
| 142.5 x 49.5 x 56 | |
| 51.5 | |
| 194 kWh = 223.1 zł | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Kolor producenta: | Czarny |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Oświetlenie LED, Półki z regulacją wysokości, Regulacja temperatury |
| 82.5 x 45.3 x 45.5 | |
| 47.4 | |
| 84 kWh = 96.6 zł | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Kolor producenta: | Biały |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Oświetlenie LED |
| 175 x 48.5 x 60 | |
| 51.5 | |
| 212 kWh = 243.8 zł | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Kolor producenta: | Czarny |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Oświetlenie wnętrza, Regulacja temperatury, Regulowane nóżki z przodu |
| 85 x 48 x 45 | |
| 50.2 | |
| 85 kWh = 97.75 zł | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Kolor producenta: | Srebrny |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Oświetlenie wnętrza, Regulacja temperatury, Regulowane nóżki z przodu |
| 85 x 48 x 45 | |
| 50.2 | |
| 85 kWh = 97.75 zł | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Kolor producenta: | Inox |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Oświetlenie LED |
| 175 x 48.5 x 60 | |
| 51.5 | |
| 212 kWh = 243.8 zł | |
Zakres od A do G