- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (237)
Komputery i tablety (76)
Smartfony i zegarki (53)
Foto i kamery (2)
Gaming (2)
Fitness i sport (4)
Warsztat i ogród (1)
Artykuły dla zwierząt (43)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ klawiatury: | Nożycowa |
|---|---|
| Typ myszy: | Optyczna |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
| Interfejs: | 2.4 GHz |
| Klawisze numeryczne: | Tak |
| Kolor: | Beżowy |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Plecak |
| Pasuje do laptopa [cal]: | 15.6 |
| Rączka: | Tak |
| Pasek na ramię: | Tak |
| Materiał wodoodporny: | Tak |
| Kolor: | |
|---|---|
| Pojemność nominalna [mAh]: | |
| Liczba portów wyjściowych [szt]: | 4 |
| Funkcje ładowania: | Ładowanie laptopów, Quick Charge, Power Delivery |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Kabel w zestawie: | Tak |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Kolor: | Różowy |
| Profil myszy: | Uniwersalny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 1600 |
| Szybkie ładowanie: | Nie |
| Kolor: | Niebieski |
|---|---|
| Moc [W]: | |
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 6 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth, Urządzenia ze złączem 3.5 mm |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: |
| Typ: | Sucha |
|---|---|
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły,Junior |
| Smak: | Wołowina z dzikiem |
| Waga: | 12.2 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.25 |
| Skład: | Borówki amerykańskie, Mączka z grochu, Mączka z jagnięciny, Mięso z dzika 4%, Wołowina 18%, Ciecierzyca... |
| Witaminy i minerały: | Chelat aminokwasów manganu hydrat, Chelat aminokwasów miedzi (II) hydrat, Chelat aminokwasów żelaza (II) hydrat... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Typ: | Sucha |
|---|---|
| Smak: | Łosoś i pstrąg |
| Waga: | 6.6 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.85 |
| Skład: | Pstrąg 19%, Maliny, Ziemniaki, Wędzony łosoś 4%, Batat, Borówki amerykańskie, Ekstrakt z juki, Mączka rybna, Pomidory... |
| Witaminy i minerały: | Chelat aminokwasów manganu hydrat, Chelat aminokwasowy miedzi (II), Cynk (jednowodny siarczan cynku)... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Indukcja, MagSafe | |
| Kolor: | Szary |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
| Moc [W]: | |
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Tak |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Prąd wyjściowy [A]: | 2, 2.7 |
| Interfejs: | USB |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Zasilanie: | USB |
| Typ sensora: | CMOS |
| Rozdzielczość: | 640 x 480 |
| Mikrofon wbudowany: | Tak |
| Funkcja wideokonferencji: | Nie |
| Indukcja, MagSafe | |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
| Moc [W]: | , |
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Prąd wyjściowy [A]: | 2, 2.7 |
| Zintegrowany układ graficzny: | Intel UHD Graphics |
|---|---|
| Intel Core i3-1220P | |
| Pamięć RAM: | Nie posiada GB, DDR4 |
| Dysk SSD: | Brak GB |
| Brak |