- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (185)
AGD (274)
AGD do zabudowy (77)
AGD małe (852)
Komputery i tablety (170)
Smartfony i zegarki (2566)
Foto i kamery (73)
Gaming (67)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Certyfikacja: | |
|---|---|
| Chip: | Samsung S3D232A |
| Łączność bezprzewodowa: | |
| Wbudowany akumulator: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Łosoś |
| Waga: | 2.04 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 24 |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 8%, Popiół surowy 2%, Tłuszcz surowy 4%, Wilgotność 82%, Włókno surowe 0.5% |
| Witaminy i minerały: | Fosfor 0.2%, Minerały, Sód 0.3%, Wapń 0.25% |
| Skład: | Kurczak 62%, Rokitnik zwyczajny 1%, Łosoś 8%, Wątróbka 15%, Bulion, Nasturcja 0.5% |
| Waga [kg]: | 2.04 |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Rodzaj: | Stacjonarny |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Tryb pracy: | Codzienne czyszczenie, Delikatne czyszczenie, Głębokie czyszczenie, Masaż |
| Regulacja ciśnienia wody: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj: | |
| Technologia łączności: | Bluetooth, Wi-Fi |
| Funkcje dodatkowe: | Kamera cofania, Karta SD 32gb w zestawie, Menu w j.polskim, Siri, Sterowanie głosowe Asystent Google, Wbudowany mikrofon |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj: | |
| Technologia łączności: | Bluetooth, Wi-Fi |
| Funkcje dodatkowe: | Bezprzewodowy, Siri, Sterowanie głosowe Asystent Google |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj: | |
| Technologia łączności: | Bluetooth |
| Funkcje dodatkowe: | Kamera cofania, Obsługa Kart SD, Transmiter FM, Tryb nocny |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Przenośny |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Tryb pracy: | Clean, Głębokie czyszczenie |
| Regulacja ciśnienia wody: | Tak |
Sugerowana cena producenta:
509 zł
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj: | |
| Technologia łączności: | Wi-Fi |
| Funkcje dodatkowe: | Bezpieczne w użytkowaniu, Bezprzewodowy, Dotykowy, Kompatybilność z CarPlay, Łatwy montaż |
| Kolor: | Fioletowy |
|---|---|
| Rodzaj: | Przenośny |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Tryb pracy: | Clean, Pulse, Sensitive |
| Regulacja ciśnienia wody: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj: | |
| Technologia łączności: | Bluetooth |
| Funkcje dodatkowe: | Transmiter FM |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Łosoś |
| Waga: | 2.04 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 24 |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 7.5%, Lignoceluloza, Popiół surowy 2.2%, Tłuszcz surowy 4%, Wilgotność 82%, Włókno surowe 0.5% |
| Witaminy i minerały: | Fosfor 0.2%, Sód 0.25%, Wapń 0.2%, Węglan wapnia |
| Skład: | Kurczak 62%, Mięso i produktów ubocznych pochodzenia zwierzęcego w filetach 85%, Wątroba 15%, Łosoś 8%... |
| Waga [kg]: | 2.04 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj: | |
| Technologia łączności: | Bluetooth |
| Funkcje dodatkowe: | Transmiter FM |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj: | |
| Technologia łączności: | Wi-Fi |
| Funkcje dodatkowe: | Bezpieczne w użytkowaniu, Bezprzewodowy, Dotykowy, Kompatybilność z CarPlay, Łatwy montaż |
Zakres od A do G
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ: | Elektryczna |
| Rodzaj: | Lodówka |
| Zasilanie: | Bateryjne, Sieciowe, Z gniazda zapalniczki samochodowej 12V/24V |
| Pojemność [l]: | 28 |
| Waga [kg]: | 12.1 |
| Funkcje dodatkowe: | Bluetooth, Ergonomiczne uchwyty, Panel sterowania, Teleskopowa rączka, Wbudowane gniazdo USB... |
Zakres od A do G
| Kolor: | Miętowy |
|---|---|
| Rodzaj: | Przenośny |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Tryb pracy: | Clean, Głębokie czyszczenie |
| Regulacja ciśnienia wody: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj: | |
| Technologia łączności: | Bluetooth, Wi-Fi |
| Funkcje dodatkowe: | Bluetooth, Kompatybilność z Android Auto, Kompatybilność z CarPlay, Kompatybilność z iPhone/Android... |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Przenośny |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Tryb pracy: | Normal, Pulse, Soft |
| Regulacja ciśnienia wody: | Tak |
Sugerowana cena producenta:
299 zł
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj: | |
| Technologia łączności: | Bluetooth |
| Funkcje dodatkowe: | Bezprzewodowy, Siri |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj: | |
| Technologia łączności: | Bluetooth |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne łączenie, Szybkie parowanie |
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Rodzaj: | Spacerowy |
| Waga [kg]: | 11.5 |
| Stelaż: | Aluminiowy |
| Rodzaj kół: | Piankowe |
| Maksymalna waga dziecka [kg]: | 22 |
| Bezpieczeństwo: | 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, Blokada jazdy na wprost, Elementy odblaskowe, Hamulec bezpieczeństwa |
| Informacje dodatkowe: | Bezobsługowe koła, Wodoodporna budka XXL z filtrem UPF 50+ |
| Typ: | Sucha |
|---|---|
| Smak: | Jagnięcina |
| Waga: | 12 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 26%, Tłuszcz surowy 14%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.5%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 1.7%, Beta glukany... |
| Witaminy i minerały: | Chlorek choliny, Cynk organiczny, D-pantotenian wapnia, Fosfor 0.9%, Jod, Mangan organiczny, Miedź organiczna... |
| Skład: | Dehydratyzowana jagnięcina 40%, Ryż 38%, Drożdże piwne, Jukka Mojave, Mąka grochowa, Nasiona ostropestu plamistego... |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły, Monoproteinowa |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
Wartość poza zestawem:
188,99 zł
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj: | |
| Technologia łączności: | Bluetooth, Wi-Fi |
| Funkcje dodatkowe: | App Store, Apple Music, Automatyczne łączenie, Dotykowy, Spotify, Wbudowany Google Play Store |
| Typ: | Sucha |
|---|---|
| Smak: | Jagnięcina |
| Waga: | 12 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 26%, Tłuszcz surowy 14%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.5%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 1.7%, Beta glukany... |
| Witaminy i minerały: | Chlorek choliny, Cynk organiczny, D-pantotenian wapnia, Fosfor 0.9%, Jod, Mangan organiczny, Miedź organiczna... |
| Skład: | Dehydratyzowana jagnięcina 40%, Ryż 38%, Drożdże piwne, Jukka Mojave, Mąka grochowa, Nasiona ostropestu plamistego... |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły, Monoproteinowa |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj: | |
| Technologia łączności: | Bluetooth, Wi-Fi |
| Funkcje dodatkowe: | Bezpieczne w użytkowaniu, Bezprzewodowy, Dotykowy, Kompatybilność z CarPlay, Sterowanie głosowe Asystent Google |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj: | |
| Technologia łączności: | Bluetooth, Wi-Fi |
| Funkcje dodatkowe: | Dotykowy, Kamera cofania, Kompatybilność z iPhone/Android, Menu w j.polskim |
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.2 |
| Funkcje dodatkowe: | Wskaźnik naładowania, Zbieranie wody |
| Napięcie akumulatora [V]: | 14.8 |
| Pojemność pojemnika/worka [l]: | 0.17 |
| Czas pracy [min]: | 20 |
| Tak | |
| Akumulator wbudowany | |
| Dysze/szczotki: | Końcówka z gumową wycieraczką, Ssawka szczelinowa, Ssawko-szczotka uniwersalna |
Zakres od A do G
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Typ: | Elektryczna |
| Rodzaj: | Lodówka |
| Zasilanie: | Bateryjne, Sieciowe, Z gniazda zapalniczki samochodowej 12V/24V |
| Pojemność [l]: | 28 |
| Waga [kg]: | 11.9 |
| Funkcje dodatkowe: | Bluetooth, Ergonomiczne uchwyty, Panel sterowania, Teleskopowa rączka, Wbudowane gniazdo USB... |
Zakres od A do G
| Kolor: | Srebrny |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj: | |
| Technologia łączności: | Bluetooth |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne łączenie, Bezprzewodowy, Plug and play |