- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (185)
AGD (273)
AGD do zabudowy (77)
AGD małe (855)
Komputery i tablety (169)
Smartfony i zegarki (2567)
Foto i kamery (72)
Gaming (61)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Typ złącza: | USB-A |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Technologia łączności: | Bluetooth |
| Kolor: | Srebrny |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Typ złącza: | USB-A |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Technologia łączności: | Bluetooth |
| Kolor: | Czarno-srebrny |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Typ złącza: | USB Typ C, USB-A |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Technologia łączności: | Bluetooth |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Typ złącza: | USB Typ C |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Technologia łączności: | Bluetooth, Wi-Fi |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Typ złącza: | USB-A |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Technologia łączności: | Bluetooth, Wi-Fi |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Typ złącza: | USB Typ C |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Technologia łączności: | Bluetooth, Wi-Fi |
| Kolor: | Czarny |
| Zastosowanie: | Samochód |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Typ złącza: | USB Typ C, USB-A |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Technologia łączności: | Bluetooth |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Typ złącza: | USB Typ C, USB-A |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Technologia łączności: | Bluetooth, Wi-Fi |
| Kolor: | Czarny |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły, Monoproteinowa |
| Smak: | Jagnięcina |
| Waga: | 12 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Dehydratyzowana jagnięcina 40%, Ryż 38%, Drożdże piwne, Jukka Mojave, Mąka grochowa, Nasiona ostropestu plamistego... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 26%, Tłuszcz surowy 14%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.5%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 1.7%, Beta glukany... |
| Witaminy i minerały: | Chlorek choliny, Cynk organiczny, D-pantotenian wapnia, Fosfor 0.9%, Jod, Mangan organiczny, Miedź organiczna... |
| Typ: | Sucha |
| Wielkość zwierzęcia: | Rasy duże (od 25 do 50 kg) |
| Waga [g]: | 12000 |
| Cechy: | Unormowanie pracy przewodu pokarmowego, Wysokie źródło białka, Z wapniem dla mocnych zębów i kości, Zawiera taurynę |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do zmywarek |
| Seria producenta: | Intensive Machine Care |
| Informacje: |
Sugerowana cena producenta:
16,99 zł
| Rodzaj: | Karma |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Smak: | Wołowina |
| Waga: | 75 g |
| Skład: | Wilgotność 95%, Kurczak 16%, Białko surowe 2%, Popiół surowy 0.5%, Groch 0.3%, Marchew 0.3%, Marchewka 0.3%, Sód 0.05%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 2%, Lignoceluloza 0.5%, Popiół surowy 0.5%, Tłuszcz surowy 1%, Wilgotność 95%, Włókno surowe 0.2% |
| Witaminy i minerały: | Fosfor 0.02%, Fruktooligosacharydy, Probiotyki Lactobacillus helveticus, Sód 0.05%, Wapń 0.01% |
| Przeznaczenie: | Dla kota |
| Typ: | Mokra |
| Waga [g]: | 75 |
| Cechy: | Bez GMO, Nie zawiera soi, Uzupełniająca |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Smak: | Śledź i rokitnik |
| Waga: | 100 g |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.8 |
| Skład: | Suszony rokitnik 4%, Żółty groch, Błona pergaminowa jaja 0.1%, Drożdże piwne 2%, Hydrolizowana wątroba z kurczaka 3%... |
| Składniki analityczne: | Białko grochu, Białko surowe 37%, Białko ze śledzia 30%, Hydrolizowane białko kurczaka 8%... |
| Witaminy i minerały: | Chlorek sodu 0.5%, Fosfor 0.8%, Magnez 0.05%, Sód 0.3%, Wapń 1% |
| Typ: | Sucha |
| Waga [g]: | 100 |
| Cechy: | Nie zawiera zbóż |
Zakres od A do G
| Rodzaj: | Lodówka |
|---|---|
| Kolor: | Ciemno-szary |
| Typ: | Kompresorowa |
| Pojemność [l]: | 50 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Rodzaj: | Lodówka |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-szary |
| Typ: | Elektryczna |
| Pojemność [l]: | 47 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Rodzaj: | Lodówka |
|---|---|
| Kolor: | Ciemno-szary |
| Typ: | Kompresorowa |
| Pojemność [l]: | 60 |
Zakres od A do G
| Rodzaj: | Spacerowy |
|---|---|
| Kolor: | Różowy |
| Informacje dodatkowe: | Komfortowy dla dziecka, Łatwy w prowadzeniu, Możliwość wpięcia fotelika, Składany jedną ręką |
| Rodzaj: | 2w1 |
|---|---|
| Kolor: | Ciemnoniebieski |
| Informacje dodatkowe: | Komfortowy dla dziecka, Łatwy w prowadzeniu, Montaż przodem lub tyłem, Możliwość wpięcia fotelika, Składany jedną ręką... |
Sugerowana cena producenta:
1 495,06 zł
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Informacje dodatkowe: | Automatyczne samooczyszczanie, Cicha praca, Czujnik obecności kota, Czyszczenie bez użycia łopatki... |
| Materiał: | Tworzywo ABS |
| Pojemność zbiornika na odpady [l]: | 5 |
| Funkcje: | Samoczyszcząca Sterowanie smartfonem |
| Kolor: | Jasnoszary |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Dla psa |
| Typ: | Legowisko |
| Informacje dodatkowe: | Odporne na wodę, Odporne na zadrapania |
| Rozmiar: | M |
| Wielkość zwierzęcia: | Mały pies, Średni pies |
| Rodzaj tkaniny zewnętrznej: | Poliester |
| Typ wypełnienia: | Silikonowe włókno |
| Możliwość prania: | W pralce |
| Wymiary (SxGxW) [cm]: | 75 x 65 x 20 |
| Skład: | Allantoin, Aqua, Aroma, Cellulose Gum, CI 77891, Glycerin, Hydrated Silica, Hydroxyapatite, Limonene, Propylene Glycol... |
|---|---|
| Liczba szt.: | 1 |
| Dla dzieci: | Tak |
| Z fluorem: | Tak |
| Rodzaj: | Podkładka na biurko |
|---|---|
| Kolor: | Wielokolorowy |
| Podkładka podświetlana: | Nie |
| Podkładka z poduszką: | Nie |
| Materiał wykonania: | Guma, Tkanina poliestrowa |
| Głębokość [mm]: | 400 |
| Szerokość [mm]: | 900 |
| Grubość [mm]: | 3 |
| Rodzaj: | Zbrylający |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Kolor: | Zielony |
| Przeznaczenie: | Dla kota |
| Pojemność [l]: | 6 |
| Materiał wykonania: | Guma guar, Skrobia kukurydziana, Włókno grochu |
| Właściwości: | 100% naturalny, Bezpyłowy, Biodegradowalny, Neutralizuje nieprzyjemne zapachy, Wysoka chłonność |
Sugerowana cena producenta:
25,99 zł
| Rodzaj: | Nić dentystyczna |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Kolor: | Biały |
| Typ: | Nić |
| Funkcje: | Pomaga zapobiegać próchnicy, Usuwania z przestrzeni międzyzębowych resztek jedzenia, Zapewnia świeży oddech... |
| Długość [m]: | 30 |
Sugerowana cena producenta:
21,90 zł
| Maksymalna liczba rowerów: | 2 |
|---|---|
| Maksymalny rozmiar koła [cal]: | 29 |
| Ładowność [kg]: | 45 |
| Sposób montażu: | Hak |
| Cechy: | Z homologacją EEC |
Sugerowana cena producenta:
1 099,99 zł
| Rodzaj: | Ciasteczka |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Smak: | Kurczak |
| Przeznaczenie: | Tresura, Zabawa, Zdrowotne |
| Waga [g]: | 50 |
| Skład podstawowy: | Hydrolizowane białko kurczaka 10%, Hydrolizowana wątroba z kurczaka 7%, Kolagen 4%, Suszona kocimiętka właściwa 2%... |
| Cechy: | Uzupełniająca |