- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (286)
AGD (17)
AGD małe (44)
Komputery i tablety (431)
Smartfony i zegarki (947)
Foto i kamery (52)
Gaming (20)
Rowery i hulajnogi (1)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ patch panelu: | Z wbudowanymi portami |
|---|---|
| Standard montażowy: | 10" |
| Wysokość jednostkowa: | 1U |
| Wbudowane złącza: | Tak |
| Liczba gniazd: | 12 |
| Mocowanie: | Czteropunktowe doczołowe |
| Kolor: | Szary |
| Złącza: | RJ-45 - 12 szt. |
Sugerowana cena producenta:
79,90 zł
| Typ patch panelu: | Z wbudowanymi portami |
|---|---|
| Standard montażowy: | 19" |
| Wysokość jednostkowa: | 0.5U |
| Wbudowane złącza: | Tak |
| Liczba gniazd: | 24 |
| Mocowanie: | Dwupunktowe doczołowe |
| Kolor: | Czarny |
| Złącza: | RJ-45 - 24 szt. |
| Rodzaj produktu: | |
|---|---|
| Przeznaczenie: | , |
| Pojemność [ml]: | 500 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Waga produktu [kg]: | 0.682 |
| Informacje: |
Zakres od A do G
| 21.5 | |
| Zastosowanie: | Dla gracza |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Ekran: | 21.5", 1920 x 1080px, IPS |
Zakres od A do G
| Rodzaj: | Folia ochronna matowa |
|---|---|
| Zastosowanie: | Ekran radio samochodowe |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Marka telefonu: | Skoda |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Octavia 4 |
| Rodzaj: | Folia ochronna matowa |
|---|---|
| Zastosowanie: | Ekran radio samochodowe |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Marka telefonu: | Toyota |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | RAV4 |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Zastosowanie: | |
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Redmi 15C |
| Cechy dodatkowe: | ... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Zastosowanie: | |
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Redmi Note 14 5G |
| Cechy dodatkowe: | ... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Zastosowanie: | |
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | iPhone 17 Pro |
| Cechy dodatkowe: | ... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Zastosowanie: | |
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | iPhone 16 Pro Max |
| Cechy dodatkowe: | ... |