- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (6091)
Gaming (146)
Dom (11)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rekomendowany wzrost [cm]: | 150 - 195 |
|---|---|
| Materiał obicia: | Skóra PCV |
| Dopuszczalna waga [kg]: | 136 |
| Podświetlenie RGB: | Nie |
| Regulacja podłokietników: | Góra - dół, Przód - tył |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 12400 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarno-żółty |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 12800 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | Bluetooth, USB |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 1600 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| RAM: | 32GB, DDR5, 5600MHz |
|---|---|
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5050 + Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 17.3", 1920 x 1080px, 144Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5600MHz |
|---|---|
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5050 + Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 17.3", 1920 x 1080px, 144Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| RAM: | 32GB, DDR5, 5600MHz |
|---|---|
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5050 + Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 17.3", 1920 x 1080px, 144Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| RAM: | 16GB, DDR5, 4800MHz |
|---|---|
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5050 + AMD Radeon 780M |
| Ekran: | 17.3", 1920 x 1080px, 144Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| RAM: | 16GB, DDR5, 4800MHz |
|---|---|
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5050 + AMD Radeon 780M |
| Ekran: | 17.3", 1920 x 1080px, 144Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| RAM: | 32GB, DDR5, 4800MHz |
|---|---|
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5050 + AMD Radeon 780M |
| Ekran: | 17.3", 1920 x 1080px, 144Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| RAM: | 32GB, DDR5, 4800MHz |
|---|---|
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5050 + Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 17.3", 1920 x 1080px, 144Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| RAM: | 16GB, DDR5, 4800MHz |
|---|---|
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5050 + Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 17.3", 1920 x 1080px, 144Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| RAM: | 16GB, DDR5, 4800MHz |
|---|---|
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5050 + Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 17.3", 1920 x 1080px, 144Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5600MHz |
|---|---|
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5050 + Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, 144Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| RAM: | 16GB, DDR5, 4800MHz |
|---|---|
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5050 + Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, 144Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| RAM: | 16GB, DDR5, 4800MHz |
|---|---|
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5050 + Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, 144Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| RAM: | 32GB, DDR5, 5600MHz |
|---|---|
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5050 + Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, 144Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| RAM: | 32GB, DDR5, 5600MHz |
|---|---|
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5050 + Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, 144Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| RAM: | 32GB, DDR5, 4800MHz |
|---|---|
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5050 + Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, 144Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| RAM: | 8GB, DDR4, 3200MHz |
|---|---|
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 2050 + Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, 144Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| RAM: | 16GB, DDR5, 4800MHz |
|---|---|
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5090 + Intel Graphics |
| Ekran: | 18", 2560 x 1600px, 240Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| RAM: | 32GB, DDR5, 4800MHz |
|---|---|
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti + Intel Graphics |
| Ekran: | 18", 2560 x 1600px, 240Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| RAM: | 32GB, DDR5, 4800MHz |
|---|---|
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5090 + Intel Graphics |
| Ekran: | 18", 2560 x 1600px, 240Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| RAM: | 16GB, DDR5, 4800MHz |
|---|---|
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5080 + Intel Graphics |
| Ekran: | 16", 2560 x 1600px, Mini LED, 300Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| RAM: | 32GB, DDR5, 4800MHz |
|---|---|
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5080 + Intel Graphics |
| Ekran: | 16", 2560 x 1600px, Matryca miniLED, 300Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| RAM: | 32GB, DDR5, 4800MHz |
|---|---|
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5090 + Intel Graphics |
| Ekran: | 16", 2560 x 1600px, Matryca miniLED, 300Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| RAM: | 16GB, DDR5, 4800MHz |
|---|---|
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti + Intel Graphics |
| Ekran: | 18", 2560 x 1600px, 240Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| RAM: | 16GB, DDR5, 4800MHz |
|---|---|
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5090 + Intel Graphics |
| Ekran: | 18", 3840 x 2160px, 200Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| RAM: | 32GB, DDR5, 4800MHz |
|---|---|
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5090 + Intel Graphics |
| Ekran: | 16", 2560 x 1600px, Matryca miniLED, 300Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |