- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (6091)
Gaming (146)
Dom (11)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Intel Core i5-13450HX | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 4060 + Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 16", 2560 x 1600px, Matryca IPS, 165Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Windows 11 Home |
| Intel Core i5-13450HX | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 4800MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 3050 + Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca WVA, 120Hz |
| System operacyjny: | Linux |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Linux |
| Intel Core i5-13450HX | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 4800MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5050 + Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, 144Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Windows 11 Home |
| Intel Core i7-14700HX | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060 + Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 15.1", 2560 x 1600px, Matryca OLED, 165Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Windows 11 Home |
| AMD Ryzen 7 250 | |
| RAM: | 32GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060 + AMD Radeon 780M |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, 144Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Windows 11 Home |
| Intel Core Ultra 9-275HX | |
| RAM: | 64GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 4000 (2000+2000)GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5090 + Intel Graphics |
| Ekran: | 16", 2560 x 1600px, Mini LED, 240Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Windows 11 Home |
| Intel Core i7-13650HX | |
| RAM: | 24GB, DDR5, 4800MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5050 + Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, 144Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Windows 11 Home |
| Intel Core i5-12500H | |
| RAM: | 8GB, DDR5, 4800MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 4060 + Intel Iris Xe Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1980 x 1080px, 144Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Windows 11 Home |
| Intel Core i7-11800H | |
| RAM: | 16GB, DDR4 |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce GTX 1650 + Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 14", 1920 x 1080px, Matryca IPS |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Windows 11 Professional |
| AMD Ryzen 9 9955HX | |
| RAM: | 32GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti + AMD Radeon 610M |
| Ekran: | 18", 2560 x 1600px, Matryca IPS, 240Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Windows 11 Home |
| Intel Core Ultra 9-275HX | |
| RAM: | 64GB, DDR5, 5200MHz |
| Dysk SSD: | 2000GB PCIe NVMe 5.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5090 + Intel Graphics |
| Ekran: | 18", 3840 x 2400px, Matryca IPS, 240Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Windows 11 Professional |
| Intel Core i7-13650HX | |
| RAM: | 24GB, DDR5, 4800MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Ekran: | 15.1", 2560 x 1600px, Matryca OLED, 165Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Windows 11 Home |
| AMD Ryzen 5 240 | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5050 + AMD Radeon 760M |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, 144Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Windows 11 Home |
| Intel Core Ultra 7-255HX | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti + Intel Graphics |
| Ekran: | 16", 1920 x 1200px, Matryca IPS, 165Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Brak |
| Intel Core Ultra 9-275HX | |
| RAM: | 128GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 5.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5080 + Intel Graphics |
| Ekran: | 18", 2560 x 1600px, Matryca IPS, Mini LED, 250Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Windows 11 Professional |
| Intel Core i7-12700H | |
| RAM: | 16GB, DDR4, 3200MHz |
| Dysk SSD: | 500GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 3050 + Intel Iris Xe Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca WVA, 144Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Brak |
| AMD Ryzen 7 5800H | |
| RAM: | 16GB, DDR4, 3200MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 3.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 3070 + AMD Radeon Graphics |
| Ekran: | 15.6", 2560 x 1440px, Matryca IPS, 165Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Brak |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| AMD Ryzen 5 7600 | |
| Dysk SSD: | 1000 GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060, 8 GB, GDDR7 |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR5, 5600 MHz |
| Windows 11 Home |
| AMD Ryzen 5 3600 | |
| Dysk SSD: | 1000 GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | AMD Radeon RX 6600, 8 GB, GDDR6 |
| Pamięć RAM: | 16 GB, DDR4, 3200 MHz |
| Windows 11 Home |
| AMD Ryzen 7 7800X3D | |
| Dysk SSD: | 1000 GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5070, 12 GB, GDDR7 |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR5, 6000 MHz |
| Windows 11 Home (licencja cyfrowa) |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 7200 |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 8500 |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 18000 |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Grafitowy |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB |
| Typ klawiatury: | Membranowa |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
|---|---|
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 26000 |
| AMD Ryzen 5 9600X | |
| Dysk SSD: | 1000 GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti, 16 GB, GDDR7 |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR5, 6000 MHz |
| Windows 11 Professional (licencja cyfrowa) |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 8000 |