- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (6091)
Gaming (146)
Dom (11)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Przeznaczenie: | , |
|---|---|
| Rodzaj: | |
| Komunikacja: | Przewodowa |
| Wibracje: | Nie |
| Intel Core i5-13450HX | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 4800MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 3050 + Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca WVA, 120Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| 120 | |
| Złącza: | 1 x DC-in (wejście zasilania), 1 x HDMI 2.1, 1 x RJ-45 (LAN), 1 x USB Type-C 3.2 Gen. 2... |
| AMD Ryzen 7 7735HS | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 4800MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 4060 + AMD Radeon 680M |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, 144Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| 144 | |
| Złącza: | 1 x HDMI 2.1, 1 x RJ-45 (LAN), 1 x USB Type-C 3.2 Gen. 2 (z DisplayPort i Power Delivery), 1 x Wyjście mikrofonowe... |
| Intel Core i5-12450H | |
| RAM: | 16GB, DDR4, 3200MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 4050 + Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, 144Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| 144 | |
| Złącza: | 1 x HDMI, 1 x RJ-45 (LAN), 1 x USB Type-C 3.2 Gen. 1 (z DisplayPort), 1 x Wyjście mikrofonowe... |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 12000 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Dla graczy: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 12000 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 19000 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
Zakres od A do G
| Przeznaczenie: | Dla gracza |
|---|---|
| 100 | |
| 1 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Przeznaczenie: | Do domu i biura |
|---|---|
| 100 | |
| 4 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Przeznaczenie: | Dla gracza |
|---|---|
| 165 | |
| 1 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Przeznaczenie: | Dla gracza |
|---|---|
| 100 | |
| 1 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Przeznaczenie: | Dla gracza |
|---|---|
| 165 | |
| 1 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Przeznaczenie: | Dla gracza |
|---|---|
| 165 | |
| 1, 4 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 400 (HDR) |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Przeznaczenie: | Dla gracza |
|---|---|
| 144 | |
| 2 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 400 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Przeznaczenie: | Dla gracza |
|---|---|
| 144 | |
| 3 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 |
Zakres od A do G