- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (875)
Komputery i tablety (51)
Smartfony i zegarki (9)
Outlet (6)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Sterowanie: | |
| Prędkość obrotowa [RPM]: | , , |
| Złącze USB: | Tak |
| Przedwzmacniacz: | Tak |
| Głośniki: | Tak |
| Bluetooth: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Tak | |
| Moc [W]: | |
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 24 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth, Urządzenia z Wi-Fi |
| Zasilanie: | , |
| System dźwięku: |
| Kolor: | Niebieski |
|---|---|
| Tak | |
| Moc [W]: | |
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 24 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Opartymi na systemach IOS i Android, Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | , |
| System dźwięku: |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Tak | |
| Moc [W]: | |
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 14 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth, Urządzenia ze złączem 3.5 mm |
| Funkcje: | Radio FM |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: |
| Kolor: | Niebieski |
|---|---|
| Tak | |
| Moc [W]: | |
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 12 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Tak | |
| Moc [W]: | |
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 8 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth, Urządzenia ze złączem 3.5 mm |
| Funkcje: | Radio FM |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: |
| Kolor: | Niebieski |
|---|---|
| Tak | |
| Moc [W]: | |
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 7 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Funkcje: | Radio FM |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Tak | |
| Moc [W]: | |
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 4 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Funkcje: | Radio FM |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: |
| Kolor: | Czarno-miedziany |
|---|---|
| Tak | |
| Moc [W]: | |
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 30 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Tak | |
| Moc [W]: | |
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 20 |
| Odporność na zachlapanie: | Nie |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth, Urządzenia ze złączem USB |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: |
| Kolor: | Moro |
|---|---|
| Tak | |
| Moc [W]: | |
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 7 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: |
| Kolor: | Różowy |
|---|---|
| Tak | |
| Moc [W]: | |
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 24 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: |
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Tak | |
| Moc [W]: | |
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 12 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Tak | |
| Moc [W]: | |
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 2.5 |
| Odporność na zachlapanie: | Nie |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Funkcje: | Radio FM |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: |
| Kolor: | Różowy |
|---|---|
| Tak | |
| Moc [W]: | |
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 14 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Tak | |
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 25 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth, Urządzenia ze złączem 3.5 mm |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: |
| Kolor: | Moro |
|---|---|
| Tak | |
| Moc [W]: | |
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 24 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Opartymi na systemach IOS i Android, Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | , |
| System dźwięku: |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Tak | |
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 24 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Tak | |
| Moc [W]: | |
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 8 |
| Odporność na zachlapanie: | Nie |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | , |
| System dźwięku: |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Tak | |
| Moc [W]: | |
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 8 |
| Odporność na zachlapanie: | Nie |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | , |
| System dźwięku: |
| Kolor: | Czarno-miedziany |
|---|---|
| Moc [W]: | |
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 30 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth, Urządzenia ze złączem 3.5 mm |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Tak | |
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 20 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: |
| Kolor: | Brązowy |
|---|---|
| Tak | |
| Moc [W]: | |
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 50 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth, Urządzenia ze złączem USB |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: |
| Kolor: | Niebieski |
|---|---|
| Tak | |
| Moc [W]: | |
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 18 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Tak | |
| Moc [W]: | |
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 20 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: |
| Kolor: | Turkusowy |
|---|---|
| Tak | |
| Moc [W]: | |
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 5 |
| Odporność na zachlapanie: | Nie |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth, Urządzenia ze złączem USB |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: |
| Kolor: | Żółto-czarny |
|---|---|
| Tak | |
| Moc [W]: | |
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 5 |
| Odporność na zachlapanie: | Nie |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth, Urządzenia ze złączem USB |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: |
| Kolor: | Żółto-czarny |
|---|---|
| Tak | |
| Moc [W]: | |
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 4 |
| Odporność na zachlapanie: | Nie |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: |
| Kolor: | Niebieski |
|---|---|
| Tak | |
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 20 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: |
| Kolor: | Biało-czerwony |
|---|---|
| Tak | |
| Moc [W]: | |
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 20 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: |