- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (508)
AGD (25)
AGD do zabudowy (3)
AGD małe (155)
Komputery i tablety (879)
Smartfony i zegarki (703)
Foto i kamery (42)
Gaming (54)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Indyk, Kurczak, Wołowina i wątróbka, Wołowina z jagnięciną |
| Waga: | 8 kg |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, Warzywa, Produkty pochodzenia roślinnego, Zboża |
| Składniki analityczne: | Białko 7%, Roślinne ekstrakty białkowe, Tłuszcz 3.8%, Materia nieorganiczna 7.1%, Wilgotność 82.5%, Włókno surowe 0.4% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Mangan, Miedź, Substancje mineralne, Witamina E, Żelazo |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 80 |
| Typ: | Mokra |
| Waga [kg]: | 8 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | |
| Zastosowanie: | |
| Typ: | |
| Złącza: | USB-A męski, USB-A żeński |
| Długość [m]: | 10 |
| Standard USB: | USB 2.0 |
| Prędkość transmisji: | 480 Mb/s |
| Ekranowanie: | Nie |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5, 9, 12, 15, 20 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | USB, USB Typ-C |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Wołowina |
| Waga: | 12 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 40%, Drożdże 1.5%, Groszek, Produkty pochodzenia roślinnego |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 27%, Tłuszcz surowy 16%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.13%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 1%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Mangan, Miedź, Selen, Siarczan chondroityny 0.03%, Substancje mineralne, Witamina A... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Typ: | Sucha |
| Pojemność [Ah]: | 7 |
|---|---|
| Maksymalny prąd ładowania [A]: | 2.1 |
| Napięcie [V]: | |
| Rodzaj konektora: | Fast-on 187 (F1) |
| Waga [kg]: | 1.02 |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5, 9, 12, 15, 20 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | 3x USB Typ-C, USB |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Zintegrowany kabel: | Tak |
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Interfejs dysku: | |
| Interfejs obudowy: | |
| Ilość montowanych dysków [szt.]: | 1 |
| Rozmiar: | M.2 2230, M.2 2242, M.2 2260, M.2 2280 |
| Zasilanie: | USB |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Wołowina z warzywami |
| Waga: | 12 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Pszenica pełnoziarnista 60%, Wołowina 4%, Suszone wysłodki buraczane 3%, Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego... |
| Składniki analityczne: | Białko 20%, Oleje i tłuszcze, Zawartość tłuszczu 9%, Materia nieorganiczna 5.5%, Przeciwutleniacze, Włókno surowe 3.1% |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Cynk, Fosfor 0.79%, Jod, Mangan, Metionina, Miedź, Selen, Wapń 1.3%, Witamina B1 (tiamina)... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Typ: | Sucha |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Długość [m]: | 1 |
| Standard USB: | |
| Prędkość transmisji: | |
| Ekranowanie: | Tak |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Kolor: | Czarno-zielony |
|---|---|
| Zastosowanie: | Cięcie przewodów, Usuwanie izolacji przewodów, Zaciskanie wtyków sieciowych, Zaciskanie wtyków telefonicznych |
| Rodzaje obsługiwanych wtyków: | RJ11 (6P2C), RJ12 (6P6C), RJ45 (8P8C) |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 10 |
|---|---|
| Kolor: | Srebrno-przezroczysty |
| Ekranowanie: | Nie |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Rodzaj wtyku: | Modularny |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Kurczak |
| Waga: | 15 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Kurczak 45%, Kukurydza, Suszone borówki, Hydrolizowana wątróbka z kurczaka, Cytrusy, Drożdże piwne, Goździki... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 26%, Zawartość tłuszczu 15%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.2%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 1.7%... |
| Witaminy i minerały: | Chelat aminokwasów hydrat, Chelat aminokwasów manganu hydrat, Chelat aminokwasów miedzi hydrat... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Typ: | Sucha |
| Pojemność [Ah]: | 18 |
|---|---|
| Maksymalny prąd ładowania [A]: | 5.4 |
| Napięcie [V]: | |
| Rodzaj konektora: | Złącze śrubowe M5 |
| Waga [kg]: | 4.8 |
| Pojemność [Ah]: | 10 |
|---|---|
| Maksymalny prąd ładowania [A]: | 2.1 |
| Napięcie [V]: | |
| Rodzaj konektora: | Fast-on 250 (F2) |
| Waga [kg]: | 2.45 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Waga [kg]: | 11.1 |
| Typ obudowy: | |
| Topologia: | |
| Kształt napięcia wyjściowego: | Sinusoida modyfikowana |
| Moc skuteczna [W]: | 900 |
| Moc pozorna [VA]: | 1500 |
| Liczba gniazd wyjściowych: | 5 |
| Gniazda wyjściowe: | IEC - 1 szt., Schuko - 4 szt. |
| Zabezpieczenia: | Przeciwprzepięciowe, Przeciwzwarciowe, Termiczne |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Długość [m]: | 1 |
| Ekranowanie: | Tak |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Maksymalny obsługiwany format: | 8K 60Hz |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Kurczak |
| Waga: | 15 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Kurczak 45%, Kukurydza, Suszone borówki, Hydrolizowana wątróbka z kurczaka, Cytrusy, Drożdże piwne, Goździki... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 26%, Zawartość tłuszczu 15%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.2%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 1.7%... |
| Witaminy i minerały: | Chelat aminokwasów hydrat, Chelat aminokwasów manganu hydrat, Chelat aminokwasów miedzi hydrat... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Typ: | Sucha |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Kurczak |
| Waga: | 15 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Kurczak 45%, Kukurydza, Suszone borówki, Hydrolizowana wątróbka z kurczaka, Cytrusy, Drożdże piwne, Goździki... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 26%, Zawartość tłuszczu 15%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.2%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 1.7%... |
| Witaminy i minerały: | Chelat aminokwasów hydrat, Chelat aminokwasów manganu hydrat, Chelat aminokwasów miedzi hydrat... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Typ: | Sucha |
| Pojemność [Ah]: | 20 |
|---|---|
| Maksymalny prąd ładowania [A]: | 6 |
| Napięcie [V]: | |
| Rodzaj konektora: | Złącze śrubowe M5 |
| Waga [kg]: | 5.2 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Długość [m]: | 3 |
| Ekranowanie: | Nie |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Maksymalny obsługiwany format: | 4K 144Hz |