- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (508)
AGD (25)
AGD do zabudowy (3)
AGD małe (155)
Komputery i tablety (879)
Smartfony i zegarki (704)
Foto i kamery (42)
Gaming (54)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Pojemność [Ah]: | 14 |
|---|---|
| Maksymalny prąd ładowania [A]: | 3.6 |
| Napięcie [V]: | |
| Rodzaj konektora: | Fast-on 187 (F1) |
| Waga [kg]: | 1.7 |
| Przeznaczenie: | Kasy fiskalne, Kosiarki, Łodzie, Melexy, Systemy alarmowe, Systemy nawadniania, Wózki inwalidzkie... |
| Pojemność [Ah]: | 5 |
|---|---|
| Maksymalny prąd ładowania [A]: | 1.5 |
| Napięcie [V]: | |
| Rodzaj konektora: | Fast-on 250 (F2) |
| Waga [kg]: | 1.5 |
| Przeznaczenie: | Systemy alarmowe, Systemy monitoringu, Urządzenia przenośne, Zabawki elektroniczne |
| Pojemność [Ah]: | 1.2 |
|---|---|
| Maksymalny prąd ładowania [A]: | 0.39 |
| Napięcie [V]: | |
| Rodzaj konektora: | Fast-on 187 (F1) |
| Waga [kg]: | 0.5 |
| Rodzaj: | Akumulator |
| Przeznaczenie: | Systemy alarmowe, Zabawki elektroniczne |
| Sprawność: | 85% |
|---|---|
| Moc [W]: | 3000 |
| Moc szczytowa [W]: | 6000 |
| Liczba gniazd [szt.]: | 1 x USB, 2 x AC |
| Napięcie wyjściowe (maks.) [V]: | 230 |
| Zakres napięcia wejściowego [V]: | 12 |
| Waga [kg]: | 4.9 |
|---|---|
| Typ obudowy: | |
| Topologia: | |
| Kształt napięcia wyjściowego: | Sinusoida modyfikowana |
| Moc skuteczna [W]: | 480 |
| Moc pozorna [VA]: | 800 |
| Liczba gniazd wyjściowych: | 6 |
| Gniazda wyjściowe: | Schuko - 6 szt. |
| Zabezpieczenia: | Przeciwprzepięciowe, Przeciwzwarciowe, Termiczne |
| Kolor: | Czarny |
| Sprawność: | 85% |
|---|---|
| Moc [W]: | 3000 |
| Moc szczytowa [W]: | 6000 |
| Liczba gniazd [szt.]: | 1 x USB, 2 x AC |
| Napięcie wyjściowe (maks.) [V]: | 230 |
| Zakres napięcia wejściowego [V]: | 12 |
| Rodzaj: | Yerba Mate |
|---|---|
| Aromat: | Ananasowy, Guarana, Jabłkowy, Jagodowy, Kiwi, Nagietek, Żeń szeń syberyjski |
| Waga [g]: | 500 |
| Zawartość zestawu: | 1 x Yerba Mate Mate Green Sin Humo Mas IQ 500 g |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Moc wyjściowa [mA]: | 3000 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5, 9, 12, 15, 20 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | 2x USB Typ-C, USB |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Zintegrowany kabel: | Tak |
| Przeznaczenie: | Uniwersalna |
| Waga [kg]: | 6.7 |
|---|---|
| Rodzaj: | Stacja ładowania |
| Rodzaj złącza: | Wtyk typ 2 |
| Liczba faz zasilania: | 1, 3 |
| Dotykowy wyświetlacz: | Nie |
| Wskaźnik LED: | Tak |
| Kolor: | Szaro-czarno-zielony |
| Waga [g]: | 900 |
|---|---|
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
| Smak: | Owady i kaczka |
| Waga: | 900 g |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.2 |
| Skład: | Owoce 0.1%, Owady 10%, Częściowo hydrolizowane drożdże, Łuski nasion babki płesznik, Ryż, Suszony korzeń cykorii... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 20%, Oleje i tłuszcze, Popiół surowy 5.7%, Suszone białko kacze 10%, Włókno surowe 2.2%... |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Cynk (uwodniony glicynowy chelat cynku (postać stała)), D-pantotenian wapnia... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Waga [g]: | 34 |
|---|---|
| Kolor: | Zielony |
| Certyfikacja: | |
| Chip: | ST33J2M0 |
| Łączność bezprzewodowa: | |
| Wbudowany akumulator: | Tak |
| Złącza: | USB-C - 1 szt. |
| Waga [kg]: | 2 |
|---|---|
| Rodzaj: | Ładowarka mobilna |
| Rodzaj złącza: | Wtyk typ 2 |
| Liczba faz zasilania: | 1 |
| Dotykowy wyświetlacz: | Nie |
| Wskaźnik LED: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Pojemność [Ah]: | 7.2 |
|---|---|
| Maksymalny prąd ładowania [A]: | 2.16 |
| Napięcie [V]: | |
| Rodzaj konektora: | Fast-on 187 (F1) |
| Waga [kg]: | 1.06 |
| Rodzaj: | Akumulator |
| Przeznaczenie: | Fotowoltaika, Kasy fiskalne, Kosiarki, Melexy, Oświetlenie, Systemy nawadniania, UPS, Wózki inwalidzkie... |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Zakres częstotliwości: | 2400 - 2483.5 MHz |
| Tak | |
| Złącze USB: | Tak |
| Czytnik kart pamięci: | Nie |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Wejście AUX: | Nie |
| Pilot: | Nie |
| Zasilanie: | USB |
| Moc [W]: | 15 |
|---|---|
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 9, 12 |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Prąd wyjściowy [A]: | 3 |
| Indukcja, MagSafe, USB-C |
| Sprawność: | 92% |
|---|---|
| Moc [W]: | 3000 |
| Moc szczytowa [W]: | 6000 |
| Liczba gniazd [szt.]: | 1 x USB, 2 x SCHUKO |
| Napięcie wyjściowe (maks.) [V]: | 230 |
| Zakres napięcia wejściowego [V]: | 24 |
| Sprawność: | 88% |
|---|---|
| Moc [W]: | 500 |
| Moc szczytowa [W]: | 1000 |
| Liczba gniazd [szt.]: | 1 x SCHUKO, 1 x USB |
| Napięcie wyjściowe (maks.) [V]: | 230 |
| Zakres napięcia wejściowego [V]: | 12 |
| Pojemność [Ah]: | 12 |
|---|---|
| Maksymalny prąd ładowania [A]: | 3.6 |
| Napięcie [V]: | |
| Rodzaj konektora: | Fast-on 250 (F2) |
| Waga [kg]: | 3.3 |
| Przeznaczenie: | Systemy alarmowe, Systemy monitoringu, UPS, Urządzenia przenośne, Zabawki elektroniczne |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Tak | |
| Złącze USB: | Nie |
| Czytnik kart pamięci: | Nie |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Wejście AUX: | Tak |
| Pilot: | Nie |
| Zasilanie: | 5 V |
| Kolor: | Przezroczysty |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 100 |
| Kategoria: | 6 |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Rodzaj wtyku: | Modularny |
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Interfejs dysku: | , , |
| Interfejs obudowy: | |
| Ilość montowanych dysków [szt.]: | 1 |
| Rozmiar: | 2.5" |
| Zasilanie: | USB |
| Pojemność [Ah]: | 4 |
|---|---|
| Maksymalny prąd ładowania [A]: | 1.2 |
| Napięcie [V]: | |
| Rodzaj konektora: | Fast-on 187 (F1) |
| Waga [kg]: | 0.680 |
| Przeznaczenie: | Systemy alarmowe, Zabawki elektroniczne, Zasilacze awaryjne UPS |