- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (508)
AGD (25)
AGD do zabudowy (3)
AGD małe (154)
Komputery i tablety (878)
Smartfony i zegarki (704)
Foto i kamery (42)
Gaming (54)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Ziemniaki i groszek |
| Waga: | 3 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.5 |
| Skład: | Mąka grochowa 17%, Owoce 0.1%, Suszone ziemniaki 17.5%, Częściowo hydrolizowane drożdże, Mielony korzeń cykorii... |
| Składniki analityczne: | Białko 22%, Białko ziemniaczane, Hydrolizowane białko roślinne, Zawartość tłuszczu 14%, Olej roślinny... |
| Witaminy i minerały: | Fosfor 0.65%, Magnez 0.09%, Minerały, Potas 0.7%, Sód 0.45%, Wapń 0.85% |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Typ: | Sucha |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły, Monoproteinowa |
|---|---|
| Smak: | Owady i kaczka |
| Waga: | 7.5 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.5 |
| Skład: | Drożdże 4%, Owoce 0.1%, Suszony korzeń cykorii 0.1%, Owady 10%, Hydrolizowane drożdże, Łuski i nasiona babki płesznik... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 20%, Oleje i tłuszcze, Popiół surowy 5.7%, Włókno surowe 2.2%, Zawartość tłuszczu 10.5% |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Chelat cynku z uwodnioną glicyną, D-pantotenian wapnia, Fosfor 0.75%, Jod (bezwodny jodan wapnia)... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Typ: | Sucha |
| Moc [W]: | 25 |
|---|---|
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Kabel na wyposażeniu: | Zintegrowany |
| Prąd wyjściowy [A]: | 3 |
| Kolor: | Szary |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
| Interfejs dysku: | , |
|---|---|
| Interfejs obudowy: | |
| Ilość montowanych dysków [szt.]: | 1 |
| Rozmiar: | M.2 2230, M.2 2242, M.2 2260, M.2 2280 |
| Zasilanie: | USB |
| Kolor: | Szary |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ obudowy: | |
| Topologia: | |
| Kształt napięcia wyjściowego: | Sinusoidalny |
| Moc skuteczna [W]: | 800 |
| Moc pozorna [VA]: | 1200 |
| Liczba gniazd wyjściowych: | 2 |
| Gniazda wyjściowe: | Schuko - 2 szt. |
| Zabezpieczenia: | Przeciwprzepięciowe, Przeciwzwarciowe, Termiczne, Zabezpieczenie przed przeładowaniem... |
| Waga [kg]: | 9.92 |
| Moc [W]: | 15 |
|---|---|
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Prąd wyjściowy [A]: | 3 |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
| Skład: | Aqua, Aroma, Calcium Hydroxyapatite, Cellulose Gum, Disodium Cocoyl Glutamate, Ethylhexylglycerin, Glycerin... |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 100 |
| Liczba szt.: | 1 |
| Dodatkowe działanie: | Chroni dziąsła, Ochrona szkliwa, Odświeża oddech, Przeciw próchnicy, Usuwa przebarwienia... |
| Aktywny węgiel: | Nie |
| Dla dzieci: | Tak |
| Z fluorem: | Tak |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Kolor: | Green Perch |
| Rodzaj: | Na jaź, Na kleni, Na okonia, Na pstrąga, Na szczupaka |
| Typ: | Błystka obrotowa |
| Długość [cm]: | 3.8 |
| Na spinning: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Listwa |
| Długość [m]: | |
| Liczba gniazd [szt]: | |
| Maksymalne obciążenie [W]: | 4000 |
| Wyłącznik: | Tak |
| Filtr: | Przeciwprzepięciowy |
| Prąd znamionowy [A]: | 5 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Kolor: | Zielono-czarny |
| Szczotkowy | |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| 127 | |
| 4 | |
| Nie | |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Waga [kg]: | 1.1 |
| Kompatybilność seria: | Greenso 20V |
| Nie |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Kolor: | Zielono-czarny |
| Szczotkowy | |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| 200 | |
| 2 | |
| Nie | |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Waga [kg]: | 3 |
| Kompatybilność seria: | Greenso 20V |
| Tak |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Kolor: | Zielono-czarny |
| Szczotkowy | |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| 127 | |
| 2 | |
| Nie | |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Waga [kg]: | 1.1 |
| Kompatybilność seria: | Greenso 20V |
| Nie |
| Moc [W]: | 25 |
|---|---|
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Prąd wyjściowy [A]: | 1, 1.1, 1.67 |
| Kolor: | Szary |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 1000 |
| Przeznaczenie: | Do mycia silników, Do plandek, Do powierzchni ze stali nierdzewnej i stopów aluminium, Do samochodów... |
| Informacje: |
| Kolor: | Czerwono-czarny |
|---|---|
| Typ silnika: | Czterosuwowy, OHV górnozaworowy |
| Waga [kg]: | 39 |
| 196 | |
| Silnik marka: | Loncin |
| 3.6 | |
| Moc [W]: | 2000 |
|---|---|
| Sprawność: | 90% |
| Napięcie wyjściowe (maks.) [V]: | 230 |
| Zakres napięcia wejściowego [V]: | 12 |
| Kompatybilność seria: | Greenso 20V |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Greenso |
| Ilość gniazd: | 2 |
| Natężenie [A]: | 4 |
| Typ: | Li-Ion |
|---|---|
| 2 | |
| Kompatybilność seria: | Greenso 20V |
| Kompatybilność marka: | Greenso |
| Napięcie akumulatora [V]: | 20 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Typ: | Li-Ion |
|---|---|
| 4 | |
| Kompatybilność seria: | Greenso 20V |
| Kompatybilność marka: | Greenso |
| Napięcie akumulatora [V]: | 20 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Kabel EV |
| Waga [kg]: | 3.15 |
| Rodzaj złącza: | Wtyk typ 2 |
| Liczba faz zasilania: | 3 |
| Wskaźnik LED: | Nie |
| Kompatybilność seria: | 24V |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Greenworks |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 2 |
| Waga [kg]: | 27.5 |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Fotowoltaika, Kasy fiskalne, Kosiarki, Łodzie, Melexy, Systemy nawadniania, Wózki inwalidzkie, Zabawki elektroniczne... |
| Pojemność [Ah]: | 100 |
| Maksymalny prąd ładowania [A]: | 25 |
| Rodzaj konektora: | Złącze śrubowe M6 |
| Waga [kg]: | 57.5 |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Fotowoltaika, Kasy fiskalne, Kosiarki, Łodzie, Oświetlenie, Wózki inwalidzkie, Zabawki elektroniczne... |
| Pojemność [Ah]: | 200 |
| Maksymalny prąd ładowania [A]: | 50 |
| Rodzaj konektora: | Złącze śrubowe M8 |