- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (508)
AGD (25)
AGD do zabudowy (3)
AGD małe (154)
Komputery i tablety (878)
Smartfony i zegarki (704)
Foto i kamery (42)
Gaming (54)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Pojemność [Ah]: | 1.3 |
|---|---|
| Maksymalny prąd ładowania [A]: | 0.39 |
| Napięcie [V]: | |
| Rodzaj konektora: | Fast-on 187 (F1) |
| Waga [kg]: | 0.29 |
| Sprawność: | 90% |
|---|---|
| Moc [W]: | 300 |
| Moc szczytowa [W]: | 600 |
| Liczba gniazd [szt.]: | 1 x SCHUKO, 1 x USB |
| Napięcie wyjściowe (maks.) [V]: | 230 |
| Zakres napięcia wejściowego [V]: | 12 |
| Informacje dodatkowe: | Automatyczny wentylator do chłodzenia z czujnikiem temperatury, Czysta sinusoida, Port USB do ładowania... |
| Sprawność: | 85% |
|---|---|
| Moc [W]: | 150 |
| Moc szczytowa [W]: | 300 |
| Liczba gniazd [szt.]: | 1 x SCHUKO, 1 x USB |
| Napięcie wyjściowe (maks.) [V]: | 230 |
| Zakres napięcia wejściowego [V]: | 12 |
| Informacje dodatkowe: | Automatyczny wentylator do chłodzenia z czujnikiem temperatury, Modyfikowany sinus, Możliwość ładowania urządzeń... |
| Interfejs dysku: | , , |
|---|---|
| Interfejs obudowy: | |
| Ilość montowanych dysków [szt.]: | 1 |
| Rozmiar: | 2.5" |
| Zasilanie: | USB |
| Kolor: | Czarny |
| Napięcie [V]: | 24 |
|---|---|
| Waga [kg]: | 2.7 |
| Pojemność baterii [Ah]: | 13 |
| Pojemność baterii [Wh]: | 312 |
| Li-Ion | |
| Producent ogniw: | Green Cell |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Przepustowość: | |
| Długość [m]: | |
| Kształt kabla: | Płaski |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Ekranowanie: | U/UTP |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Długość [m]: | 1 |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Maksymalny obsługiwany format: | 4K 60Hz |
| Ekranowanie: | Nie |
| Sprawność: | 85% |
|---|---|
| Moc [W]: | 300 |
| Moc szczytowa [W]: | 600 |
| Liczba gniazd [szt.]: | 1, 1 x USB |
| Napięcie wyjściowe (maks.) [V]: | 230 |
| Zakres napięcia wejściowego [V]: | 12 |
| Informacje dodatkowe: | Czysta sinusoida, Port USB do ładowania, Wskaźnik diodowy, Wymienne bezpieczniki |
| Pojemność [Ah]: | 125 |
|---|---|
| Maksymalny prąd ładowania [A]: | 50 |
| Napięcie [V]: | |
| Rodzaj konektora: | M8 |
| Waga [kg]: | 13.5 |
| Pojemność [Ah]: | 7 |
|---|---|
| Maksymalny prąd ładowania [A]: | 5 |
| Napięcie [V]: | |
| Rodzaj konektora: | Fast-on 250 (F2) |
| Waga [kg]: | 1.2 |
| Pojemność [Ah]: | 12 |
|---|---|
| Maksymalny prąd ładowania [A]: | 7.0 |
| Napięcie [V]: | |
| Rodzaj konektora: | Fast-on 250 (F2) |
| Waga [kg]: | 2.0 |
| Pojemność [Ah]: | 20 |
|---|---|
| Maksymalny prąd ładowania [A]: | 7.0 |
| Napięcie [V]: | |
| Rodzaj konektora: | Złącze śrubowe M5 |
| Waga [kg]: | 3.0 |
| Waga [kg]: | 11 |
|---|---|
| Kolor: | Szałwiowy |
| Rodzaj: | Spacerowy |
| Maksymalna waga dziecka [kg]: | 22 |
| Bezpieczeństwo: | 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, Amortyzacja, Hamulec bezpieczeństwa, Pałąk ochronny |
| Informacje dodatkowe: | Bezobsługowe koła, Kosz na zakupy, Łatwy w prowadzeniu, Wodoodporna budka XXL z filtrem UPF 50+ |
| Pojemność [Ah]: | 65 |
|---|---|
| Maksymalny prąd ładowania [A]: | 19.5 |
| Napięcie [V]: | |
| Rodzaj konektora: | Złącze śrubowe M6 |
| Waga [kg]: | 19.1 |
| Pojemność [Ah]: | 40 |
|---|---|
| Maksymalny prąd ładowania [A]: | 12 |
| Napięcie [V]: | |
| Rodzaj konektora: | Złącze śrubowe M6 |
| Waga [kg]: | 12 |
| Pojemność [Ah]: | 18 |
|---|---|
| Maksymalny prąd ładowania [A]: | 5.4 |
| Napięcie [V]: | |
| Rodzaj konektora: | Złącze śrubowe M5 |
| Waga [kg]: | 5.5 |
| Pojemność [Ah]: | 50 |
|---|---|
| Maksymalny prąd ładowania [A]: | 12 |
| Napięcie [V]: | |
| Rodzaj konektora: | Złącze śrubowe M6 |
| Waga [kg]: | 13.4 |
| Napięcie [V]: | 100 - 240 |
|---|---|
| Liczba gniazd [szt]: | 4 |
| Wtyczki wejściowe: | Chiny, Niemcy, Stany Zjednoczone (USA), Wielka Brytania |
| Wtyczki wyjściowe: | Chiny, Niemcy, Stany Zjednoczone (USA), Wielka Brytania |
| Maksymalne obciążenie [A]: | 10 |
| Maksymalne obciążenie [W]: | 65 |
| Uziemienie: | Nie |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły, Monoproteinowa |
|---|---|
| Smak: | Owady |
| Waga: | 7.5 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.6 |
| Skład: | Mączka z grochu, Owady 20%, Owoce 0.1%, Suszone bataty 20%, Częściowo hydrolizowane drożdże, Suszone ziemniaki... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 25%, Białko ziemniaczane, Tłuszcz drobiowy, Zawartość tłuszczu 16%, Popiół surowy 6.9%... |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Cynk (uwodniony glicynowy chelat cynku (postać stała)), D-pantotenian wapnia, Fosfor 0.7%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły, Monoproteinowa |
|---|---|
| Smak: | Owady |
| Waga: | 3 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.6 |
| Skład: | Mączka z grochu, Owady 20%, Owoce 0.1%, Suszone bataty 20%, Częściowo hydrolizowane drożdże, Suszone ziemniaki... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 25%, Białko ziemniaczane, Tłuszcz drobiowy, Zawartość tłuszczu 16%, Popiół surowy 6.9%... |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Cynk (uwodniony glicynowy chelat cynku (postać stała)), D-pantotenian wapnia, Fosfor 0.7%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Owady i łosoś |
| Waga: | 3 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.2 |
| Skład: | Owady 20%, Częściowo hydrolizowane drożdże, Łuski babki płesznik, Mączka chleba świętojańskiego, Mąka grochowa... |
| Składniki analityczne: | Hydrolizowane białko rybne, Oleje i tłuszcze, Zawartość tłuszczu 15%, Białko 30%, Popiół surowy 7.4%... |
| Witaminy i minerały: | Fosfor 0.9%, Magnez 0.15%, Minerały, Potas 0.8%, Sód 0.45%, Wapń 1.35% |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Soczewica |
| Waga: | 1 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Łuski i nasiona babki płesznik 0.1%, Suszona czerwona soczewica 10%, Hydrolizowane drożdże, Ryż |
| Składniki analityczne: | Białko 22%, Białko ziemniaczane, Hydrolizowane białko roślinne, Zawartość tłuszczu 9%, Olej roślinny... |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Cynk (uwodniony glicynowy chelat cynku (postać stała)), D-pantotenian wapnia, Fosfor 0.65%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Owady i łosoś |
| Waga: | 7.5 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.2 |
| Skład: | Owady 20%, Częściowo hydrolizowane drożdże, Łuski babki płesznik, Mączka chleba świętojańskiego, Mąka grochowa... |
| Składniki analityczne: | Hydrolizowane białko rybne, Oleje i tłuszcze, Zawartość tłuszczu 15%, Białko 30%, Popiół surowy 7.4%... |
| Witaminy i minerały: | Fosfor 0.9%, Magnez 0.15%, Minerały, Potas 0.8%, Sód 0.45%, Wapń 1.35% |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Ziemniaki i groszek |
| Waga: | 10 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.5 |
| Skład: | Mąka grochowa 17%, Suszone ziemniaki 17.5%, Zioła i owoce 0.1%, Częściowo hydrolizowane drożdże... |
| Składniki analityczne: | Białko 22%, Białko ziemniaczane, Hydrolizowa białko roślinne, Zawartość tłuszczu 14%, Błonnik buraczany... |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Cynk (uwodniony glicynowy chelat cynku (postać stała)), D-pantotenian wapnia, Fosfor 0.65%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Soczewica |
| Waga: | 900 g |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Łuski i nasiona babki płesznik 0.1%, Suszona czerwona soczewica 10%, Hydrolizowane drożdże, Ryż |
| Składniki analityczne: | Białko 22%, Białko ziemniaczane, Hydrolizowane białko roślinne, Zawartość tłuszczu 9%, Olej roślinny... |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Cynk (uwodniony glicynowy chelat cynku (postać stała)), D-pantotenian wapnia, Fosfor 0.65%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Owady i kaczka |
| Waga: | 3 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Aronia, Drożdże 4%, Korzeń lukrecji, Mielony korzeń cykorii 0.1%, Mięta pieprzowa, Owoce 0.1%, Owady 10%, Borówki... |
| Składniki analityczne: | Białko 20%, Oleje i tłuszcze, Popiół surowy 5.7%, Suszone białko kacze 10%, Włókno buraczane, Włókno surowe 2.2%... |
| Witaminy i minerały: | Fosfor 0.75%, Magnez 0.12%, Minerały, Potas 0.5%, Sód 0.35%, Wapń 1% |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |